Kateřina Siniaková zamířila k moři. Svou vysportovanou postavu ukázala v plavkách

od Markéta Krejčí
< 1 minuta čtení
Siniakova Katerina
Zdroj: Profimedia

Tenistka Kateřina Siniaková se inspirovala svou krajankou Karolínou Plíškovou a rovněž se rozhodla užít si trochu odpočinku. Svými fotkami od moře se pochlubila na svém Instagramu. Tenisové krásce to na pláži neuvěřitelně slušelo.

Kateřina měla rozhodně náročný listopad. Se svou spoluhráčkou v deblu Barborou Krejčíkovou vyrazily na Turnaj mistryň do mexické Guadalajary.

Po zásluze odpočinek

Turnaj se jim nakonec podařilo vyhrát. Díky tomu se Kateřina ocitla na prvním místě světového žebříčku ve čtyřhře. Její spoluhráčka je hned druhá.

Není proto divu, že pětadvacetiletá talentovaná kráska vyrazila k moři za odpočinkem. Potvrzuje to i popisek fotky, kterou tenistka přidala na svůj Instagram: „Slunit se, číst, jíst, spát a znovu.“

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Katerina Siniakova (@siniakovakaterina)

Blonďatá kráska se vydala do jednoho z luxusních resortů na ostrovech Turks a Caicos, které se nacházejí v karibské oblasti severního Atlantiku.

Postava modelky

Na fotografiích se světová jednička ve čtyřhře pochlubila krásnou postavou. V černých plavkách vypadala jednoduše skvostně.

Se svou sportem vypracovanou postavou by se jistě neztratila ani na přehlídkovém mole. Pomyslnou korunkou na kráse jsou její úchvatné blonďaté kadeře.

Fanoušci jsou nadšení

Pochvalnými komentáři nešetřili ani její sledující. Objevují se tam srdíčka, smajlíci posílající polibek i ohýnky, které potvrzují, že tenistka je ve svých plavkách opravdu žhavá.

Kromě mnohých poklon na její krásu se tam také často opakovalo, že si dovolenou rozhodně zaslouží, a ať si ji tedy pořádně užije. Nelze s tím než souhlasit.

Zdroj: Instagram, iRozhlas.cz, Sport.cz

Autor: Markéta Mladá


Související články