Karolína Kurková věří, že její syn bude slavným fotbalistou. Už dnes je na něj pyšná

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
karolina kurkova
Zdroj: Profimedia

Topmodelka Karolína Kurková je trojnásobnou maminkou, a ačkoli má plné ruce práce se svou kariérou, rozhodně se nezapomíná svým dětem věnovat naplno. Dokonce to vypadá, že by se některé z nich mohli časem dostat do showbyznysu. Třeba takový Noah má už teď nakročeno ke slušné sportovní kariéře.

Noah se narodil v roce 2015. Tehdy mnoho fanoušků překvapilo, jaké dostal od rodičů jméno, mnoho z fanoušků totiž vtipkovalo, že se mu snad namůže ani vejít do občasného průkazu. Pokud se jednou stane slavným, novináři budou mít s jeho psaním rozhodně co dělat.

Noah Lee Drury Kurkova se možná do médií dostane jako slavný sportovec. Už teď jsou na něho totiž rodiče, kteří mu dali jméno jak po mamince, tak i po tatínkovi, hrdí a nadšeně ho podporují ve sportu, kterému se rozhodl věnovat. Tím je fotbal, který mu, zdá se, jde na výbornou.

Sledují ho s nadšením

„Hádejte, kdo bude novým slavným fotbalistou? Milujeme sledování našeho Noaha při hře,“ napsala modelka k příspěvku na svém instagramu. V něm ukázala fanouškům celou řadu fotografií zachycujících mladého nadějného fotbalistu a celý jeho tým.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Karolina Kurkova (@karolinakurkova)

Kurková jakožto modelka dobře ví, jaké to je věnovat se showbyznysu. Nevypadá to, že by ale od náročného koníčku svého chlapce odrazovala. Koneckonců je nejspíš ráda, že se věnuje něčemu aktivnímu, nesedí celé dny doma u počítače a žije zdravým životním stylem.

Není ještě jasné, jestli se jednou dnes malý Noah skutečně stane přeborníkem ve sportu a bude o něm denně slyšet mezi nadšenci fotbalu, rozhodně to ale vypadá, že minimálně jako dlouholetý koníček mu běhání za míčem vydrží. Fanoušci si musí prozatím na výsledek počkat.

Už teď má fanklub

Ačkoli jeho jméno se zatím v žádné síni slávy neobjevuje, už teď stačilo pár fotografií a Noah má fanklub, který by ho rád jednou viděl na nějakém velkém mistrovství. „Tohle je důvod, proč bych chtěla chlapečka,“ napsala dokonce jedna z fanynek pod příspěvkem Kurkové.

„Dokonalé fotky, jste skvělá a podporující maminka,“ píše další. K fotkám se vyjadřují především zahraniční fanoušci, Kurková totiž svým působením Českou republiku reprezentuje především za hranicemi, kde také se svým partnerem žije. Pokud by se ale z Noaha skutečně stal slavný fotbalista, jistě by to byl i pro Čechy důvod k hrdosti.

„Páni, to už tolik vyrostl?“ diví se na závěr jeden z fanoušků. Pravdou je, že se to zdá jako chvíle, kdy se o porodu Kurkové psalo v médiích, jak se zdá, svého syna ale dokázala vychovat k dokonalosti a už v takto nízkém věku je mezi vrstevníky jedním z nejlepších fotbalistů, kteří mají našlápnuto k velké kariéře.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články