Jitka Smutná je po rozchodu a výrazně zhubla. Váha šla dolů ale už před časem

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
jitka smutna
Zdroj: Profimedia

V poslední době se herečka Jitka Smutná ve společnosti příliš neukazovala. Jak se nedávno potvrdilo, mělo to své důvody. Neprocházela si totiž právě jednoduchým životním obdobím. Už nějaký čas se spekulovalo o tom, že se její vztah se spisovatelkou Petrou Braunovou rozpadl. A ukázalo se, že je to pravda.

Podle magazínu Sedmička herečka nesla rozchod velmi těžce, a právě i proto se stranila médií a obecně pozornosti všech, kteří by se na téma mohli dotazovat. Že se v jejím životě něco změnilo, je vidět i na její postavě. Jitka totiž výrazně zhubla.

O dvacet kilogramů lehčí umělkyně teď vypadá skvěle, jak ale částečně sama potvrdila, úbytek váhy je spojený právě i s tím, že skončil její vztah. Dlouho se trápila, ztratila chuť k jídlu a změnila celkově svůj životní styl. Ve výsledku jí to sice na váze prospělo, jinak to pro ni ale snadné nebylo.

Tajemství odhaleno

Jitka Smutná se v nedávné době konečně objevila mezi fanoušky. V obci Pavlov na Moravě dva večery po sobě vystoupila s několika svými písničkami. „Během vystoupení se paní Smutná svěřila, že je sama a že by nikdy nevěřila, že to tak dopadne,“ prozradil magazínu Sedmička informovaný zdroj.

„Všem přítomným bylo jasné, že mluví o rozchodu, a bylo znát, že ji to pořád ještě trápí. S paní Smutnou jsme mluvili a řekla nám, že zhubla dvacet kilo. Nechce ale, aby si lidé mysleli, že je nějak vážně nemocná. Zhubnout si prý přála, a proto začala žít mnohem zdravěji,“ dodal.

Kila šla navíc podle všeho dolů už o něco dříve, než se začalo mluvit o rozchodu. Jitka si totiž už v březnu před médii libovala, že během covidu nastavila nový životní styl a začala jíst zdravě a cvičit. Teď sice má vliv na její váhu i psychika, tehdy ale tvrdila, že na sobě tvrdě pracuje.

To nejlepší, co mě mohlo potkat

Jitka v rozhovoru pro Aha! tehdy označila covid za jednu z nejlepších věcí, co jí potkala, tedy minimálně v ohledu hubnutí. Čas strávený v lockdownu totiž věnovala zdravějšímu jezení a cvičení. A to všechno zafungovalo, takže šla kila dolů.

„Oblíbila jsem si lehčí jídelníček, i když miluju chleba s máslem, který teď nesmím, protože hubnu. Chce to přemýšlet a trochu se té nezdravé stravy, knedlíků, tučných jídel, buchet a sladkých nápojů bát,“ svěřila se. Dodala, že velmi ráda také vyráží na procházky do přírody.

Jediný problém, který prý Jitka ve svém věku řeší, je strach z výšek. Nedokáže si například sama umýt okna, nebo pověsit poličku, pokud jde o vyšší místo. S tím bohužel ani její zlepšení fyzičky nic moc neudělá. Jinak je ale po fyzické stránce prý v současné době zdravá a nemá žádné velké problémy.

Zdroj: Super, Sedmička, Aha!

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články