Jitce Čvančarové zahýbal Martin Hofmann se ženami lehčích mravů. Teď už spolu zase vycházejí

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Jitka Cvancarova
Zdroj: Profimedia

Očekáváný film Střídavka vtrhl do kin. Kromě slibované zábavy nabízí i hvězdné obsazení. Nejvíce sledovanou dvojicí však byla Jitka Čvančarová a Martin Hofmann, kteří před lety tvořili pár i v reálném životě.

Když se tři rodiny spojí v jednu

Film Střídavka je plný hvězd, a dává tak divákům naději na skvělou podívanou. Hlavními hrdiny jsou Martin Hofmann, Jitka Čvančarová, Anna Polívková, Kristína Svarinská nebo Eva Holubová, jejichž filmové postavy se budou snažit vyrovnat se střídavou péčí o děti.

Ze tří rodin se stane jedna velká, která se musí postarat o všechny děti a do svého harmonogramu navíc vložit porod. Situace se tedy stává velmi zapeklitou a občas není jasné, kdo vyzvedl děti či kde děti vlastně jsou.

Jitka Čvančarová ve filmu hraje Adélu, svéráznou hráčku ragby se zajímavým účesem.

„Tenhle účes jsem vymyslela sama. Ragbyové hráčky a sportovkyně si hodně zaplétají vlasy. Takže jsem si to vymyslela sama a zrealizované to je asi za 20 minut,“ svěřila se herečka.

Její balón skončil v ruce Martina

S Jitkou si ve filmu zahrál i Martin Hofmann, který zde ztvárnil jejího bývalého partnera. Jejím partnerem býval i v reálném životě, ale jeho nevěra v roce 2009 vedla k rozvodu.

Byla tedy na místě otázka, jak se těmto dvěma spolupracovalo, protože spolu dlouho nemluvili. Herečka si totiž už myslela na rodinu, zatímco herec jí měl být dle Blesku nevěrný s ženami lehčích mravů. Měl být pravidelným zákazníkem eskortní služby.

Nyní se však vztahy uklidnily a oba spolu dokáží normálně fungovat.

„Máme se rádi jako lidi, především profesně. Nám se spolu dobře hraje, a pokud to na diváky působí uvěřitelně, tak o tom to přece je,“ řekla Čvančarová.

„Každý s někým kdysi přece chodil a já považuji za nutné mít urovnané lidské vztahy. A to platí i o bývalých partnerech. Chodili jste s nimi proto, že měli nějaké kvality,“ doplnila.

Že se nejedná o prázdná slova, dokázali i na premiéře zmíněného filmu, kde spolu pózovali, a nakonec v rukou Martina Hoffmanna skončil i hereččin balón, se kterým přišla.

Zdroje: Lifee, Extra, Blesk

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články