Jiří Krampol vrací úder Zuzaně Bubílkové. Pro ostrá slova nešel daleko, promluvil i o buzeraci

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
jiri krampol
Zdroj: CNC / Pavel Machan / CNC / Profimedia

Jiří Krampol se nepohodl se svou kolegyní Zuzanou Bubílkovou, se kterou ještě před několika týdny navštívil akci v knihkupectví. Nevypadalo to, že by se jejich pracovní cesty měly rozejít.

Jejich spolupráce skončila na základě toho, že si Zuzana stěžovala, že je na ni Krampol hrubý. Jejich válka samozřejmě neunikla médiím a nyní to vypadá, že bude čím dál vyostřenější.

Kdo bude větší drsňák a častěji urazí toho druhého? Hra Bubílkové a Krampola nabírá na obrátkách.

Natáčení zábavného pořadu se nekoná

Měli spolu delší dobu spolupracovat na natáčení pořadu, který měl mít nové díly každé dva měsíce. Bohužel se tak nestalo, a i když si v létě společně užívali dovolenu na Djerbě, nyní na sobě nenechají nit suchou a jeden na druhého hází špínu.

První se rozzlobil Jiří Krampol, který nařkl Bubílkovou z toho, že kvůli ní skončil v nemocnici. Ona ho poté označila za člověka, který na ni pouze křičel a nemohli se spolu na ničem domluvit. Po Krampolově návratu z nemocnice se pak celá situace ještě vyostřila.

„Víte, že na ženskou bych nekřičel. To ona měla hysterické záchvaty,“ řekl pro eXtra.cz oblíbený český bavič. „Představovala si to tak, že bude direktor, který mě bude buzerovat. Dostala třeba hysterický záchvat, tak na mě začala řvát, že jsem d*bil a i*iot,“ dodal k tomu.

Krampol vůbec nechápe, kde se v Bubílkové bere taková zloba. „Řekla, že se nenechá okrádat, že to je ona, kdo všechno vymýšlí. Já jí na to mohl říct jen jedno: ‚Jdi do p*dele, Bubílková.‘ To říkala o Miloslavu Šimkovi taky, že za vším stojí ona sama. Přitom to byl nesmysl.“

Nemá cenu s ní na čemkoliv pracovat

Jaké důvody pak vedly k tomu, že s Bubílkovou bývalý kaskadér ukončil spolupráci? „Se Zuzanou Bubílkovou nebudu vystupovat už nikdy v životě. Tenhle typ pořadu už ani nechci dělat. Vadí mi. Zuzana Bubílková je chytrá a to, co dělá, dělá dobře, ale já s ní vystupovat už nechci. S ní opravdu už ne. A nebudu se už o ní v budoucnu ani bavit.“

Krampol se teď několik měsíců musí vyhýbat náročné práci, ale už má v merku, jak bude pokračovat. „Mám před sebou nějaké věci, o kterých ještě nemůžu mluvit. Nemusí se kvůli nim jezdit po celé republice, takže mě fyzicky ani psychicky nevyčerpají,“ přibližuje své budoucí plány.

Co však na jeho ostrá slova řekne sama Bubílková, můžeme jen hádat. Určitě se můžeme těšit na další urážky a nadávky na jejího bývalého kolegu, se kterým si malovala výbornou spolupráci. Je ale nutné všechno probírat přes média? Třeba na sebe chtějí oba aktéři pouze upozornit.

Zdroj: eXtra.cz

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články