Jiří Krampol se po dlouhé době setkal s Monikou Žídkovou. S bývalou miss ochotně zapózoval

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
jiri krampol
Zdroj: Profimedia

Modelku Moniku Žídkovou byste dnes na přehlídkovém mole nepotkali. Ve svých 45 letech se rozhodla úplně změnit zaměření a už nějaký čas působí v politice, hledat byste ji tak museli spíše na radnici. V letošních volbách se jí dokonce podařilo obhájit mandát v zastupitelstvu. Přesto ráda vzpomíná na své televizní začátky, a spolu s ní i herec Jiří Krampol, který je jejím dobrým známým.


V rodných Kravařích se věnuje politice, ráda se ale baví s přáteli, které potkala během své kariéry modelky. Jedním z nich je právě Krampol. Ten ji kdysi dokonce pozval do svého pořadu Nikdo není dokonalý.

Ačkoli se tenkrát vysílaná show jmenovala právě takto, kdyby dnes měl Jiří ukázat na někoho, kdo dokonalý je, možná by uvažoval i nad Žídkovou. „Monika je skvělá,“ řekl stručně pro Život v Česku poté, co se s ní nedávno po dlouhé době viděl.

Pěl na ni samou chválu

Monika uspořádala nedávno ve své obci kulturní program, na který pozvala mnoho přátel. Krampol dorazil s nadšením, těšil se, až se po dlouhé době s Monikou zase potká. Během večera na zámku v Kravařích vyprávěl především historky ze svého hereckého života.

Podle jeho slov to ale nebyl on, kdo celý večer bavil hosty. „Monika byla skvělá, je opravdu moc příjemná a myslím, že také hosté si to užili. Vyprávěl jsem různé historky o starých hercích, o pořadu Nikdo není dokonalý a podobně. Celé to bylo proložené hudbou a myslím, že to byly příjemně strávené chvíle,“ řekl Krampol.

Na doby modelingu vzpomíná s láskou

Monika Žídková působila minulé volební období v Kravařích jako starostka. Je maminkou dvou dětí, snaží se dělat všechno pro rodinu a pro svou obec. Na dobu, kdy se objevovala v televizi, vzpomíná sice ráda, už by ale neměnila.

„Zrovna jsem se o tom bavila s kolegyní, jaká to byla dobrá éra. Tehdy se pořádaly velkolepé přehlídky, spousta akcí, mohla jsem díky tomu hodně cestovat, k čemuž bych jinak možná neměla příležitost. Dalo mi to opravdu velmi mnoho, spoustu zkušeností, kontaktů a zážitků,“ řekla pro Život v Česku.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Monika Brzesková (@monikabrzeskova)

Po akci pak sdílela Žídková na instagramu společnou fotografii s Jiřím Krampolem, ke které připsala, že si s ním akci velmi užila a ráda ho po dlouhé době viděla. Přátelé jsou jedna z věcí, kterou jí showbyznys dal, a ona se jí nikdy nevzdá.

„Tato práce je taky zajímavá, každý den jiná. Obnáší to spoustu dobrého i zlého. A tím, že v tomto městě, kde pracuji, žiji, tak samozřejmě chci, aby tady bylo spoustu hezkých věcí,“ vysvětlila s tím, že její současná role v politice je pro ni velmi důležitá.

Zdroj: Expres, Život v Česku, Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články