Jaromír Jágr už ví, koho přivítá do rodiny. Krásná Pavlína prozradila pohlaví miminka

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
jaromir jagr
Zdroj: Martin Sekanina / CNC / Profimedia

Rodina Jaromíra Jágra, a především jeho neteř Pavlína, už vědí, koho přivítají do slavné hokejové rodiny. Pavlína totiž před několika týdny sdělila, že se stane maminkou. Teď navíc oznámila pohlaví svého nenarozeného dítěte.

V poslední době jsou obrovským boomem akce pořádané na oslavu zjištění pohlaví miminka. Také modelka Pavlína Jágrová propadla tomuto trendu a na svém Instagramu pak sdílela snímky právě z této oslavy. Zároveň připojila oznámení, že budou mít doma kluka.

Blogerka snila o miminku, které přišlo záhy

Pavlíně ještě není ani třicet let, ale v nedávném rozhovoru prozradila, že by se ráda stala maminkou. „Moc bych chtěla miminko, cítím, že už je čas a že můj přítel je ten pravý. Těhotná nejsem, ale třeba brzy už budu,“ prozradila na své dovolené, kterou trávila s přítelem Sebastianem.

Na svém Instagramu má 24 tisíc sledujících, což je dobrá základna. Na dovolenou vyrazila na thajský ostrov Koh Samui. Neteř Jaromíra Jágra nedlouho po svém prohlášení oznámila novinku – je těhotná. Na Instagramu se pak také pochlubila těhotenskými fotkami, uvedl deník Blesk.

Stejně tak zveřejnila, jestli se nakonec narodí holka, nebo kluk. „Konečně vám to prozradím, budeme mít chlapečka. Přikládám ještě pár fotek z mojí babyshower, kterou jsem měla na začátku prosince v kavárně @leskamarades,“ napsala ke snímkům.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Pavlína Jágrová (@pavlinajagrova)

Chlapeček bude hokejista po strýci

Kdo měl možnost na oslavu přijít, muselo mu být hned jasné, co že se to narodí. Výzdoba do modré barvy hned každého trkla do oka. Lidé na jejím Instagramu nešetřili gratulacemi, objevily se také komentáře, kde uživatelé uvedli, co bude mít chlapeček dané do vínku.

„Hokejista po strejdovi,“ prorokuje jeden ze sledujících, kteří Pavlínu pravidelně odměňují za její snímky oblíbenými srdíčky. Pavlína se hodně angažuje hlavně do kosmetiky a oblečení, svými snímky rozhodně nešetří a ráda se ukazuje fanouškům.

V budoucnosti se tak můžeme těšit na snímky ve dvou, svého Sebastiana totiž na sociálních sítích příliš neukazuje. S ním letos oslavila tři roky ve vztahu a jako dárek se mohou těšit na prvního potomka.

Zdroj: Instagram, deník Blesk

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články