Jaromír Jágr má důvod k úsměvu. Jeho krásná neteř čeká miminko

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
jaromir jagr
Zdroj: Martin Sekanina / CNC / Profimedia

V rodině Jágrů bude miminko. Ne ale přímo od Jaromíra, těhotná je jeho neteř Pavlína, která se ráda na Instagramu chlubí svou výstavní figurou. Brzy na svět přivítá svého prvního potomka.

To, že by chtěla miminko, už byla jasná zprávy, protože o tom sama promluvila. Pro blesk.cz uvedla: „Moc bych chtěla miminko, cítím, že už je čas a že můj přítel je ten pravý. Těhotná nejsem, ale třeba brzy už budu.“

Mužské fanoušky dráždí sexy snímky

V době, kdy se svěřovala se svými sny, byla zrovna na dovolené se svým přítelem Sebastianem. Společně zavítali na thajský ostrov Koh Samui. Blogerka má na svém Instagramu již 24 tisíc sledujících.

Mužská polovina fanoušků vždy zajásá, protože Pavlína ví, po čem muži touží a vystavuje své sexy fotografie na odiv. Nyní však uvidí pouze zakulacující se bříško, které už neteř slavného hokejisty neutají.

Možná se ještě pořád bude fotit ve spodním prádle, ale všem bude jasné, že tato krásná slečna je zadaná a brzy bude maminkou. S novinkou se svěřila sama na sociálních sítích. Vystavila snímek, na kterém sedí na posteli a drží si bříško, které už má vyklenuté.

Snímek okomentovala pouze dvěma slovy „coming soon“ a pod fotografií se hned začaly hromadit gratulace a blahopřání. Pavlína je na snímku oděná do černého trička a černých kalhotek, zrak upírá do objektivu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Pavlína Jágrová (@pavlinajagrova)

Její přání otěhotnět se splnilo brzy po vyslovení

Vypadá velmi sexy, její dlouhé hnědé vlasy rámují její obličej. Neteř Jágra se může dávat na odiv také v požehnaném stavu. A její fanoušci se jistě těší, až bude sdílet své pocity z těhotenství nebo narození potomka.

Svým fanouškům se také v únoru svěřila s tím, že si nechala zvětšit rty. Informoval o tom server expres.cz. Nechtěla nikomu lhát, protože rozdíl byl velmi evidentní. Chtěla by si také nechat upravit prsa, ale právě kvůli plánování miminka s tím počkala.

Doufala, že se jí prsa díky těhotenství zvětší, takže až po porodu by si dekolt nechala vylepšit. Uvidíme za pár měsíců, jestli se jí vnady opravdu zvětší. Nejdůležitější ale bude, aby byla ona i miminko zdravé.

Zdroj: Instagram, blesk.cz, expres.cz

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články