Gabriela Soukalová stále nemá zpět majetek, o který přišla během manželství s Petrem Koukalem

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Petr Koukal a Gabina Soukalova
Zdroj: Nextfoto

Gabriela Soukalová nemá rozhodně nudný život. Ze světové biatlonistky se stala mámou a moderátorkou pořadu Showtime. Mezitím však stihla projít nepříjemným rozvodem a přijít o veškerý majetek.

O Gábině bylo vždy slyšet. Nejprve díky jejím úspěchům v biatlonu, následně kvůli jejímu odchodu z vrcholového sportu a v neposlední řadě také kvůli mediálně propíranému rozvodu s Petrem Koukalem.

Připravil ji o majetek

Zamilovaná Gábina sice před svatbou chtěla uzavřít předmanželskou smlouvu, ale lstí a manipulací se prý Koukalovi podařilo tomu zamezit.

„V momentu, kdy jsem s takovou smlouvou přišla, se Petr nejprve několikrát omlouval ze schůzek s právníkem z různých malicherných důvodů, a nakonec doma brečel, že nás chci rozdělovat, a to jsme se ještě nevzali. Vždycky věděl, jak to na mě nahrát, abych mu věřila,“ svěřila se Gábina v rozhovoru pro iDNES.

Veřejnost je měla za ideální pár, ale Gábina oznámila rozchod a přišla zároveň s šokujícím odhalením. Manžel ji měl připravit o majetek a být jí nevěrný.

„Jak to zatím vypadá, Petr Koukal prakticky vyváděl majetek, respektive peníze ze společného jmění manželů a nakládal s nimi bez souhlasu Gabriely Soukalové,“ zaznělo v prohlášení JUDr. Miroslava Antla, který je právníkem Gábiny ve věcech rozvodu.

Koukal se mezitím stáhl do ústraní, ale slyšet o něm bylo i nadále. Předseda dozorčí rady badmintonového svazu Karel Reichman jej totiž obvinil, že čerpá finance z nesprávně schváleného rozpočtu. Svou pozici ve svazu sice Koukal obhájil, ale nakonec skončil.

Od té doby je neaktivní na sociálních sítích a na veřejnosti se také neukazuje.

Nový začátek ve stínu minulosti

Ačkoliv má Gábina zpět své rodné příjmení, tak stále není rozhodnuto ve věci majetkového vyrovnání. Gábina však věří ve šťastný konec.

„Jestli v něco věřím, tak to je spravedlnost. Ona přijde v nějaké formě, jestli to bude v soudní formě, nebo v nějaké jiné, uvidíme. Věřím, že vše je, jak má být. Vesmír to nějakým způsobem zařídí tak, ať je to spravedlivé,“ řekla pro Extra stále pozitivně naladěná Gábina.

Dalo by se tedy říci, že i po letech žije ve stínu minulosti. Zároveň se však opět postavila na vlastní nohy, s novým partnerem Milošem Kadeřábkem má roční dceru Izabelu a snaží se dívat do budoucnosti.

Lehké to však stejně nemá, protože jí život stále připravuje nové výzvy. Nedávno se například ztratila v italském Livignu a noc strávila sama v horách.

Konec v Showtime

Z posledních výzev pak můžeme zmínit její odchod z pořadu Showtime, který byl dle ní tak trochu nedobrovolný a dle TV Prima ukvapený.

„To, co vám chci ale sdělit, je fakt, že moje setrvání na TV Prima je aktuálně závislé na rozhodnutí mojí kolegyně Gabči Laškové, zda bude chtít z hlavních zpráv přejít na místo moderátorky pořadu Showtime. V návaznosti na vzniklou situaci, ve které se necítím úplně komfortně, jsem se rozhodla, že první krok udělám já a odejdu,“ napsala ve svém prohlášení na instagramu.

Prima se brání, že s Gábinou počítala, ale pravdu se v tomto případě asi nikdy nedozvíme.

Gábina je však pozitivní a akční člověk, a tak lze předpokládat, že o ní brzy uslyšíme v nějakém jejím novém projektu.

Zdroj: Kafe, Expres, iDNES, Instagram

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články