Gabriela Gašpárová místo zhrzených fotek a čekání na Pítra sdílí snímky z luxusní dovolené

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
gasparova pitr
Zdroj: Nextfoto

Petr Havránek alias Pítr bojuje v reality show Survivor po boku své bývalé přítelkyně Andrey Bezděkové. Diváci sledují, jak se tito dva sbližují, a vznikají dohady, zda se spolu nedali znovu dohromady. Toto sbližování z domova sleduje Pítrova přítelkyně Gabriela Gašpárová, která si řekla dost a raději prchla. Namísto zhrzených fotek a čekání na Pítra tak sdílí snímky z luxusní dovolené.

Od prvních záběrů, na kterých spí Pítrs vedle Andrey, se pozornost kamer upřela právě na tyto dva. Diváci tak mají možnost sledovat jiskření, které mezi nimi probíhá.

Láska před kamerami

Sem tam letmý dotek, vzájemné sympatie a vyhledávání blízkosti – tak tohle vše právě před kamerami probíhá v reality show Survivor.

K tomuto jiskření se vyjádřila i Soňa, která z reality show vypadla a vrátila se domů.

„Řekli, že někdy dávno pár byli, ale nevědí, jak dlouho, protože on hodně cestoval. Takže byli spolu, pak zase ne, prý se potom Pítr vrátil a najednou spolu nebyli. Pokud jsem to dobře pochopila, tehdy z toho vztahu Andrejka odešla. Třeba chtějí jenom napravit, co nedokončili, nevím,“ řekla pro TV Nova.

Zároveň dodala, že Pítr potřebuje dotyky a fyzickou blízkost, což mu Andrea dává. „Andrea je mladá kočka a ji nemusí zajímat, jestli má někoho doma,“ dodala Soňa.

Love story má háček

V jiném případě by takové sblížení bylo romantické a krásné, ale v tomto případě to má jeden háček – Pítr je zadaný. Doma na něj čeká partnerka Gabriela Gašpárová.

Sledovat, jak se její partner sbližuje se svou „ex“, není jistě nic příjemného. Při prvních záběrech těch dvou byla ještě přesvědčená, že je vše v pořádku.

„Je to nějaký sestřih, nemůžu z toho poznat, co se tam děje. Pítrovi věřím a doufám, že k ničemu, co překračuje hranice, nedojde,“ reagovala na první záběry.

Útek za luxusem

Nyní už si Gábina asi tak úplně jistá není, protože u jednoho záběru nezůstalo a další díly postupně odhalují, že jiskření je čím dál tím větší.

Unavená z neustálých dotazů, co si o záběrech myslí, si Gábina raději sbalila kufry a odjela za teplem. A to ve velkém stylu – na obří výletní lodi, která pluje po Karibiku.

„Legrace je, že tento výlet vznikl tak, že mi Xénia s Lukym zavolali, ať s nimi jedu na dovolenou a zkrátím si čekání na Pítra. Já na to, že pojedu úplně kamkoliv, hlavně ať nejsem doma,“ řekla pro server Expres Gábina ke svému výletu.

A tak namísto zhrzených fotek sdílí fotky z Jamajky a snaží se nemyslet na to, co se děje mezi jejím přítelem a Andreou.

Zdroje: Televize Nova, Super, Instagram

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články