Ewa Farna se pochlubila dojemnými záběry, ve kterých zpívá dceři. Hektickou péči o děti zvládá na jedničku

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
ewa farna
Zdroj: Profimedia

Ještě v listopadu se mladá maminka a oblíbená zpěvačka strachovala, jak bude zvládat péči o dvě malé děti a zda vůbec dokáže při péči o ně a o domácnost pokračovat také ve své kariéře zpěvačky.

O svých starostech si posteskla v pořadu 7 pádů Honzy Dědka. Tam se rozpovídala o nově vydané desce, kterou stihla dokončit ještě před porodem, ale pracovala na ní 7 let, protože se především starala o rodinu. Vyjádřila úlevu, že desku stihla, protože neměla vůbec představu, jak zvládne hektickou péči o dvě děti.

Velká rodina u ní byla vždy v plánu

I přes obavy, že bude chvíli mamkou na plný úvazek, si ale splnila přání, protože nikdy nepochybovala o tom, že bude mít víc dětí. Celé druhé těhotenství si užila a byla ráda, že si mohla dopřát více jídla, ke kterému má dobrý vztah, a dokonce ho označila jako neřest.

Z kritiky na svou postavu si nikdy těžkou hlavu nedělala, ale v těhotenství zjistila, že má zdravé tělo, které funguje, jak má, a to je pro ni nejdůležitější.

Nakonec i druhé těhotenství zvládla v úplné pohodě a v současné době je maminkou, která může jít ostatním příkladem. I přes počáteční obavy si dokáže život zorganizovat ta, že nemusela omezit pracovní aktivity a nešidí rodinu a manžela.

Spolu s rodinou mistrně zvládá i kariéru

Na výsluní v populární hudbě se už drží pár let a svou srdečností a písněmi, které jsou ze života, si své fanoušky dokáže udržet.

A hudbu nepodceňuje ani při výchově dětí. Na sociálních sítích se mladá maminka čerstvě pochlubila videem, kde zpívá své druhorozené holčičce, které dala krásné jméno Ella.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Ewa Farna (@ewa_farna93)

Její schopnost zorganizovat si soukromý život i kariéru tak vyváženě, že nic nešidí, ocenil i hudební producent Lešek Wronka, který talentované zpěvačce byl oporou hlavně v počátku její hudební kariéry. Sám uznává, že vyladit úspěšnou kariéru a osobní život, ve kterém hraje rodina velkou roli, je hodně náročné a je třeba k tomu mít schopnosti. Ty Ewa Farna určitě má.

Práci neomezila ani v těhotenství

Těhotenství nikdy nebrala jako nemoc, a i s bříškem dokázala koncertovat v průběhu svých dvou těhotenství až téměř do porodu. Stejně tak se ukazovala ve společnosti, kde si nešlo nevšimnout, jak je spokojená.

V manželství rozkvetla

Manželství s Martinem Chobotem, se kterým se sblížila, když byl kytaristou v její kapele, evidentně funguje, stejně jako celá rodina, ve které jsou dvě děti, dvouletý Artur a několikaměsíční Ella.

Ewa je vždy pozitivně naladěná a nabitá energií. Určitě by se neztratila ani v manažérské funkci, protože zvládá život v hektickém tempu, ale nezapomíná i na ty největší radosti života, kterým děti rozhodně jsou.

Zdroj: 7 pádů Honzy Dědka, Instagram

Autor: Lída Kropáčková


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články