Eva Holubová řekla, jaký má vztah s přítelem své dcery. Ten bude soutěžit v reality show Survivor

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
eva holubova
Zdroj: Profimedia

Eva Holubová jako oblíbená česká herečka ráda sděluje světu, co se děje kolem ní. Nejinak tomu bylo i v případě, kdy se svěřila s tím, že přítel její dcery Karolíny odletěl natáčet reality show Survivor.

Eva se svěřila, že média velmi často zaměňují jejího syna Adama, který studuje ve Varšavě, s Matějem, s nímž žije její dcera Karolína. Herečka sice bere Matěje jako svého syna, novináři ho ale často osočují, že se za jejího syna vydává. To herečka popřela a napsala k tomu několik slov.

Jako rodina žijeme, nemusíme se za ni vydávat, řekla Eva

Herečka musela uvést na pravou míru, jak to u nich doma funguje. Matěj je tam opravdu rád a Eva ho bere jako součást vlastní rodiny. „Často je to Matěj, kdo mi pomáhá s přípravou nějakého dobrého pokrmu, ať škeblí na Sicílii, nebo vánoček u nás doma. Když bylo potřeba donést nové lino, vzali ho prostě s naším tátou na ramena a z nedaleké prodejny zbytků ho přinesli.“

Někteří fanoušci ho možná budou znát jako profesionálního fotbalistu, nyní se Matěj věnuje hlavně modelingu a nedávno dostal možnost natáčet v Dominikánské republice reality show, kde půjde o život. S tím se stejně jako jeho přítelkyně Karolína Holubová svěřil na svém profilu.

„Ano, trávíme spoustu času s ostatními z rodiny nebo jenom my tři, vycházky, výlety, divadla nebo třeba Fashion Week. Ano, kdysi hrál profesionálně fotbal, myslím, že o tom, proč přestal, píše na svém @iammatejpaprciak. Je to smutný příběh. Ale Matěj se nedal, je to bojovník,“ připsala ke svému příspěvku Eva.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Eva Holubova (@evaholubovaofficial)

Nejen Evě se bude stýskat, kontakt ztratí hlavně Matějova Karolína

Doplnila k tomu několik rodinných fotografií, aby jí fanoušci uvěřili. „Ano, už teď se mi po Adamovi i Matějovi stýská, na Vánoce tu byli oba, hráli jsme stolní hry, holky proti klukům, koukali na filmy, kecali do rána v kuchyni, byli na výletě, chodili na procházky. Je tu bez nich prázdno, to připouštím, protože to bylo moc hezké.“

Také hereččina dcera Karolína uvedla na svém Instagramu, jak probíhal poslední večer s jejím přítelem, než odletěl. „Naše poslední společná fotka z domova. Byly asi 2 ráno. Matěj horlivě dobaloval a snažil se do sebe nacpat tolik jídla, co to jen ještě šlo. Teď už je bůh ví kde. V letadle do Dominikány určitě.“

Se svým milovaným Matějem nebude v kontaktu téměř dva měsíce a uvedla, že to bude velký adrenalin, a to nejen pro ni, ale také pro Matěje, který se do projektu vrhnul po hlavě. Novou reality show budete moci sledovat i vy, a Karolína se těší na to, jak bude svému Matějovi fandit.

„Ale nervy mi teda tečou už teď! A ten adrenalin pro mě bude asi větší, než jsem si vůbec uvědomovala. Ach, ta sladká nevědomost! No, tak teda držím palce, Matěji, budu strašně fandit!“ připsala ke snímku, na kterém je vidět spolu s Matějem u poslední pozdní večeře.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články