Eva Čížkovská se stala babičkou. Vnoučkem se pochlubila fanouškům

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
eva cizkovska
Zdroj: Profimedia

Herečka Eva Čížkovská se konečně dočkala a stala se babičkou. Krásným vnoučkem se pochlubila fanouškům na sociálních sítích.

Evu Čížkovskou můžete znát především z televizního seriálu Hospoda, ale je to i herečka mnoha jiných rolí. Teď si bude nějakou dobu užívat roli babičkovskou, která je pro ni nová a moc se na ni těší. Pochválila také svou dceru Adélu a jejího přítele, který byl u porodu s ní.

Oznámení o těhotenství přišlo v den výročí svatby

Herečka se s tím, že bude babička, svěřila již v srpnu loňského roku. „Dostali jsme k výročí ten nejhezčí dárek. Děkujeme moc. Budeme babička a dědeček,“ radovala se tenkrát, když se dozvěděla radostnou novinu.

Čížkovskou můžete znát jako Álu z Discopříběhu, ale samozřejmě si zahrála také v jiných filmech. Její dcera Adéla pracuje na CNN Prima NEWS jako redaktorka. Ve své práci pak potkala svého partnera a otce dítěte Daniela Konewka, který jí byl při porodu velkou oporou.

„Tadeášek. Jsem babička. Už teď Tě neskutečně miluju. Děkuju @adelelen a @dkonewka, miluju Vás a jsem na Vás pyšná, jak jste to zvládli,“ napsala herečka na instagram k fotografii čerstvého miminka. Není divu, že je nadšená. Konečně se dočkala vnoučka, kterého teď bude rozmazlovat.

Eva je vdaná za Marka Jelínka, který je synem herce Rudolfa Jelínka. V létě oslavili perlovou svatbu a právě na toto výročí jim dcera Adéla řekla, že budou mít nové role. K 30 společným rokům jim tak nadělila skvělý dárek.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Eva Čížkovská (@evacizkovska)

Těší se na velké rozmazlování

Rudolf Jelínek se tak stal pradědečkem, a už určitě celá rodina plánuje nejen velké oslavy narození Tadeáška, ale také letní posezení, tentokrát již s novým členem rodiny. O těhotenství Adély napsal server ahaonline.cz.

„Užiju si vyjížďky kočárkem. S dcerou jsme ke kočárku dokoupily i lyže, které se přidělají místo předních koleček a neboří se. Na hory jak dělané. Máme už i autosedačku. Vzpomněla jsem si, jak jsem byla zpocená, než jsem narvala děti do autosedačky,“ řekla herečka pro aplausin.cz.

„Tuhle si natočíš k sobě, pohodlně připoutáš dítě, otočíš ho po směru jízdy a jedeš,“ plánuje Čížkovská, která už několik dětí vychovala, a proto si teď dovolí ten luxus a bude malého rozmalovat, jako to babičky dělávají.

Zdroj: Instagram, aplausin.cz, ahaonline.cz

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články