Eva Burešová střídá účesy jak na běžícím páse. Podívejte se, jakými změnami prošla

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Eva Burešová
Zdroj: Profimedia

Proměnou vzhledu si za svůj život vyzkouší skoro každý. Nový účes, nový styl oblékání, nový make-up, to vše jsou věci, které vám pomůže vypadat o mnoho lépe. My vám ukážeme, jakou proměnou si prošla známá herečka Eva Burešová.

Eva Burešová je česká zpěvačka a herečka. V dětství začala studovat operní zpěv, později pak hrála nějakou dobu v Národním divadle moravskoslezském. Pro studium zvolila Konzervatoř Jaroslava Ježka, na které studovala muzikál.

Seriálová hvězda

Eva si už při studiu zahrála v několika muzikálech. Mimo to se ale také začala objevovat na televizních obrazovkách. Díky seriálům jako Gympl s (r)učením omezeným, Modrý kód a Slunečná se dostala do povědomí českých diváků.

Není třeba zmiňovat, že je Eva neuvěřitelná kočka. Z čeho jsou ale fanoušci trochu v šoku, je to, jak často si mění herečka svůj účes.

Před nedávnem se na svém instagramovém profilu ukázala se zrzavou barvou vlasů. Překvapila tím nejednoho fanouška.

Eva ovšem na nic nečekala a o pár dnů později přišla s ještě drsnější proměnou. Herečka měla pravděpodobně v karanténě dlouhou chvíli, a proto se rozhodla na své hlavě místo běžného účesu nosit velice zajímavé copánky.

Porovnejte sami, který účes sluší Evě víc. Někteří fanoušci jsou z Eviných proměn v šoku, jiní zase nové účesy chválí. Moderátorka Eva Decastelo je z copánků doslova rozčarovaná a k příspěvku dodala: „Ty jsi prostě gangsta holka.“

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Eva • Salvatore • Burešová (@evabureshsalvatore)

Legrace se synem

Eva má však do gangsterského života daleko. Doma má totiž syna Nathaniela, o kterého se musí starat. Ten letos oslaví čtvrté narozeniny. Herečka ho na svět přivedla, když byla ve vztahu s Michaelem Krásným.

Aktuálně má však po boku muže, kterého by si přála nejedna žena. Od minulého roku je Eva ve vztahu s Přemkem Forejtem, který je českým šéfkuchařem a porotcem soutěžního pořadu MasterChef Česko.

Díky Nathanielovi má doma herečka o zábavu postaráno. Na sociálních sítích sdílí nejrůznější fotografie svého syna a často také prozrazuje, jaké volnočasové aktivity společně podnikají. Před nedávnem například vyrazili na procházku do pražské Stromovky. Herečka vypadá vedle syna spíše jako jeho sestra.

Budeme se těšit, s jakým účesem se představí herečka příště. Proměny pro ni nejsou problém, v minulosti se totiž objevovala také v pořadu Tvoje tvář má známý hlas.

Autor: Štěpán Pacík


Související články