Eva Burešová je kulatější a kulatější. Bříško teď ukázala v krátkém topu

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
eva buresova
Zdroj: Nextfoto

Nejprve o svém těhotenství mlžila a skrývala ho, teď dělá přesný opak. Pozornosti ohledně miminka, která čeká, má Eva Burešová mraky. A i když třeba tvrdí něco jiného, zdá se, že si pohledy fanoušků a komentáře všeho typu ve skutečnosti užívá. Její instagram je v současné době jen o jednom.

Tentokrát se Eva pochlubila svým sledujícím s několika fotografiemi a také krátkým videem, kde ukazuje své pěkně se kulatící bříško. Oproti tajnostem, které doprovázely začátek jejího těhotenství, je to tedy pořádná změna, fanoušci jsou ale nadšení.

Když celebrita ukáže, jak miminko uvnitř jejího bříška roste, je to vždy pro sledující na sociální síti radost. Jinak tomu není ani v případě Burešové. Na druhou stranu se ale většina slavných snaží dobře vypadat a ukazovat spíše přirozenost těhotenství, což se Evě moc nepovedlo.

Přirozená nepřirozená

Nejprve se Eva pochlubila dvěma fotkami. Na nich v krátkém topu a jakémsi kardiganu ukázala, jak jí bříško vyrostlo. Do popisku přidala jen jednoduchý emotikon srdíčka a usmála se na fanoušky svým milým úsměvem. Na snímcích vypadá přirozeně a je vidět, že se na miminko těší.

Potom ale zveřejnila ještě video, na kterém jako kdyby se za svou přirozenost styděla. Buď totiž použila tunu make-upu, nebo opravdu nepodařený filtr.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Eva • Salvatore • Burešová (@evabureshsalvatore)

Nadšení fanoušci

Fanouškům Burešové úpravy nijak nevadí, soustředí se především na to, aby jí do komentářů napsali co nejvíce srdíček. A to i slavné osobnosti. Dvě velká červená srdce přidala třeba i Eva Decastelo, která připsala: „Pupíček!“

„Tohle období jsem měla na těhotenství vždycky nejraději. Kdy už ani volný kabát nebo sáčko ten pupík neschová, všude je vidět. Moc vám to sluší,“ rozepsala se jedna ze sledujících, která má očividně s těhotenstvím velké zkušenosti. „Naše bohyně, jsi nádherná,“ doplnila její slova další.

Zbytek fanoušků se v podstatě opakuje, vzkazuje herečce, že jí to moc sluší, a přeje jí, aby všechno dobře dopadlo a miminko se narodilo zdravé. Je samozřejmé, že až se tak stane, Eva se na instagramu pochlubí. S tajnostmi totiž už očividně dávno skoncovala. Tedy minimálně do doby, než si to opět rozmyslí…

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články