Eva Burešová jako domina. Gumáky vyměnila za kožené kozačky a z farmářky se změnila v ďáblici

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
eva buresova
Zdroj: Profimedia

Eva Burešová je v poslední době známá jako herečka, původně se ale snažila prosadit především jako zpěvačka a i v současné době vydává jednu písničku za druhou. Momentálně pracuje na natáčení klipu k novému hudebnímu výtvoru a už podle prvních fotek je jasné, že se mají fanoušci na co těšit.

Fotografie s Burešovou v sexy koženém kostýmu se objevila nejen na její sociální síti, ale také na Instagramu Showtimu. Ten o celém videoklipu chystá na dnešní večer dokonce reportáž, kde budou odhaleny detaily o písničce. Prozatím je jasné jenom to, že to bude rozhodně pecka.

„Eva Burešová natáčí nový videoklip a vypadá přitom extrémně sexy, co říkáte?“ píše se u fotografie. Na té je zpěvačka v černém kostýmku děrovaných silonkách a kozačkách do půli stehen a její tak trochu rebelský vzhled doplňují červené vlasy. Najednou úplně jiný člověk.

Změna, která překvapí

Fanoušci si Evu pamatují z poslední doby především jako Týnu Popelkovou. Bude nejspíš nějaký čas trvat, než se zbaví nálepky farmářky, která miluje zvířata, denně pracuje ve stájích a jejím oblíbeným oblečením jsou volné kalhoty, holínky a flanelová košile.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený SHOWTIME (@showtime_cnnprima)

Na poslední fotce vypadá jako někdo úplně jiný a farmářce z vesnice se podobá jen minimálně. Spíš připomíná pořádnou ďáblici, rebelku, která zastává odvázaný styl života a přehazování hnoje vidlemi jí nic neříká. Která Eva je za vás lepší? Nebo ji milujete v obou verzích?

Změny si všímají i fanoušci. „Tady Eva vypadá mnohem hubeněji než před porodem trojčat,“ směje se jeden z fanoušků narážející na to, že jako Týna Popelková herečka otěhotněla a porodila tři děti.  Podle nadšených komentářů se ale zdá, že fanouškům se nová Eva líbí.

Už se nemohou dočkat

Pod příspěvkem přibývá jeden komentář za druhým a fanoušci s nadšením píší, jak už se nemohou dočkat a dohadují se, jak asi ve výsledku bude nový klip vypadat. Ale nebojte, dočkáte se brzy. „Evo, jste opravdu kočka,“ píše jeden z fanoušků a Eva hned pod komentářem děkuje.

„Teda, téhle holce jde jednoduše všechno,“ směje se další sledující, který poukazuje na to, jak je Eva skvělou herečkou, ale také zpěvačkou, a že je oblíbená snad u všech věkových kategorií. Pravda je, že svou hlavní roli ve Slunečné zvládla dokonale, ale i jako drsnou holku v kůži ji lidé milují.

Čím Eva překvapí příště? A jakou postavu si zahraje v novém seriálu ZOO, který televize představí fanouškům už v polovině tohoto měsíce? Je jistě celá řada otázek, které fanoušci na Evu mají. A ona je odpovídáním na ně neskutečně zaměstnaná. I tak ale všechno prozatím dokonale zvládá.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články