Eva Burešová byla v 11 letech copatou holčičkou. Její první výstup v televizi vám vykouzlí úsměv

od Andrea Světlíková
2 minuty čtení
eva burešová
eva burešová

Eva Burešová je herečka, zpěvačka a dabérka. Aktuálně je hvězdou seriálu Slunečná, kde hraje hlavní roli statkářky Týny. Na své sociální síti se pochlubila fotkou, kde měla premiéru před kamerou.

Eva také propadla aktuálnímu trendu, kdy fanoušci žádají své oblíbence, aby v instastories (tj. snímcích, které jsou dostupné na instagramovém profilu jen 24 hodin) zveřejnili fotku z konkrétního data nebo z konkrétní situace.

Fanoušci Evu hojně prosili o fotografii, kde je poprvé před kamerou. Pokud si myslíte, že její premiéra byla v roce 2011 při účasti v soutěži Československo má talent, mýlíte se.

Tehdy se ale dostala až do finále, díky kterému o rok později získala roli Ofélie v muzikálu Hamlet. Soutěž byla určitě milníkem v kariéře sympatické brunetky.

Několik let se tak Eva objevovala v hlavních rolí muzikálových hitů v pražských divadlech. V roce 2017 začala hrát v seriálu Modrý kód a nyní je hvězdou seriálu Slunečná.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Eva • Salvatore • Burešová (@evabureshsalvatore)

První reportáž

Kdy tedy bylo Evino poprvé před kamerou? Stalo se tak před šestnácti lety v jejím rodné Hlučíně.

Důkaz o tom zveřejnila na svém Instagramu, kde jako jedenáctiletá copatá dívenka poprvé stojí před kamerou a mluví do mikrofonu. Eva se svěřila, že to bylo pro místní televizi.

„Místní děti natáčely reportáže o našem městu a já byla jedním z nich. Pamatuju si dodnes na casting a jak jsem se na něj večer před tím učila text. Pak to vyšlo a natočila jsem poměrně dost reportáží. Když mi bylo 11, natočili reportáž o mně. O tom, čím bych chtěla být a jak ráda zpívám. Když jsem pak už jako dospělá měla koncert v Hlučínském kulturním domě, těsně před začátkem mě náš pan starosta vyzval na parket a na plátnu tuto reportáž pustil. Byl to zvláštní, ale nádherný pocit. Pak jsme hráli a zpívali a všichni tancovali. Miluji svou práci a to, že se mi ten sen opravdu podařil splnit. Děkuji.“, svěřila se k fotografii, na které stojí v červené mikině na břehu rybníka.

Fanoušci ji pod fotkou zahltili zprávami, že se vůbec nemění. Hodně z nich zmínilo, jak je skvělé a důležité jít za svými sny stejně, jako to udělala Eva.

Autor: Naďa Brožová

Související články