Ester Geislerová podpořila Milion chvilek pro demokracii. Naznačila, že z Babiše se jí dělá fyzicky zle

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
ester geislerova
Zdroj: Nextfoto

Ester Geislerová se před prvním kolem voleb netajila tím, že bude volit Danuši Nerudovou. Ta se do druhého kola nedostala, a herečka se tak nyní vyjádřila k tomu, jak to vidí dál. Kromě toho, že promluvila o svém favoritovi, svěřila se také sledujícím s tím, že podporuje organizaci Milion chvilek pro demokracii.

Milion chvilek podporuje demokratické uvažování a bojuje v Česku proti těm, kdo se podle spolku proti demokracii provinili. Dlouhodobě například organizace nesouhlasí s protivládními demonstracemi Česko na 1. místě.

Teď na svém instagramovém profilu zveřejnila společnost video, ve kterém se herečka Ester Geislerová svěřuje se svými volebními plány. Aby podpořila demokracii v ČR, rozhodla se volit ve druhém kole Petra Pavla.

Jeho demokratické uvažování se slučuje s mým

„V prvním kole jsem volila Danuši Nerudovou, protože její témata mi byla nejbližší. Ve druhém kole budu volit generála Petra Pavla, protože jeho demokratické hodnoty se slučují s mými,“ uvedla herečka v příspěvku.

Na videu drží jeden z dílků puzzle, které bylo v sobotu sestaveno kousek od Pražského hradu. Obraz má velikost šest krát šest metrů. Je na něm dav lidí na jednom z protestů proti Pavlovu protikandidátovi Andreji Babišovi a Pražský hrad s nápisem Společně pro demokrata.

Pro důstojného prezidenta

Geislerová věří, že Petr Pavel bude díky svým dovednostem umět spojovat společnost. „Také se těším na to, že moje děti zažijí, jaké to je mít důstojnou hlavu státu. A ne někoho, z koho se vám udělá fyzicky zle pokaždé, když otevře hubu,“ uvádí dále herečka.

Milion chvilek pro demokracii na sociálních sítích poděkoval Geislerové za podporu. „Zvládneme to. Tento pátek a sobotu společně vytvoříme obraz země, ve které chceme žít. Pozvěte svou rodinu a známé k prezidentským volbám. Už 27. a 28. ledna rozhodneme o tom, kdo bude příští hlavou státu,“ připomíná organizace.

Zdroj: Instagram, Přehledně24, Blesk

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články