Dcera Veroniky Žilkové Kordula vyrostla ve fascinující krásku. Její proměna vás ohromí

od Andrea Světlíková
2 minuty čtení
veronika žilková
Zdroj: Profimedia

Z ošklivky v krásnou labuť. Tak by se dala shrnout nejmladší dcera herečky Veroniky Žilkové Kordula. Ta v září loňského roku oslavila patnácté narozeniny a rozhodně roste do krásy, klidně by z ní mohla být modelka.

Kordulu Stropnickou si mnoho lidí pamatuje díky jejímu neobvyklému jménu a také díky tomu, že jako malá rozkošná blondýnka nosila výrazné brýle. Vždycky se ráda smála a buclaté tvářičky jí nevadily. To je ale dávno pryč.

Z káčátka kráskou

Čas utíká velmi rychle a v Kordule byste dnes malé děvčátko hledali jen těžko. Dcera herců Veroniky Žilkové a Martina Stropnického potvrdila, že z káčátka se může stát nádherná labuť.

Dnes patnáctiletá slečna totiž vyrostla do krásy a vypadá to, že bude čím dál krásnější.

Když její starší sestra Agáta Hanychová sdílela fotky z rodinné oslavy, bylo všem jasné, že v Kordule má velkou konkurenci. Ta prošla obrovskou proměnou a je každým rokem krásnější. Svým vzhledem teď může fascinovat v Izraeli, kde s matkou a otcem žije.

Kordula Stropnická 2012

Zdroj: Profimedia

Modeling ani herectví ji neláká

Začátky v cizí zemi ale rozhodně nebyly jednoduché, protože do Izraele se odstěhovali, když Kordule bylo teprve třináct a vůbec se jí nelíbilo, že musí opustit kamarády a tancování, které bylo její život.

Tancovala od pěti let, a dokonce byla i na mistroství světa. A vypadá to, že tanci by se mohla věnovat i v dospělosti.

Na modeling ani herectví se totiž necítí a ani jednomu povolání se věnovat nechce. Její sestra Agáta tvrdí, že by se měla věnovat studiu na mezinárodní škole, kterou v Izraeli navštěvuje.

veronika žilková kordula žilková

Zdroj: Profimedia

A samotné Kordule se herectví nelíbí, podle jejích slov to není její šálek čaje. Sice ráda zpívá a věnuje se právě tanci, ale povolání svých rodičů se věnovat nechce.

Zatím ji na sto procent naplňuje právě studium, které má v angličtině. Musela zvládnout i online výuku. Právě v angličtině se tahle kráska neustále zdokonaluje, dle svých slov měla v České republice velkou smůlu na špatné učitele.

Jestliže se Kordula učí stejně dobře, jako teď vypadá, o její budoucnost rozhodně strach nemáme.

Autor: Barbora Turková

Související články