Dcera Ivany Christové má dokonalou postavu. Nikdo nechápe, že se půvabná podnikatelka nedala na dráhu modelky

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
ivana christova
Zdroj: Profimedia

Ivana Christová bývala úspěšnou slovenskou modelkou a dokonce se v roce 1999 stala nejvýraznější československou Miss v historii. Jenomže ve svých 51 letech se už nějaký čas neúspěšně pere s nadváhou a mezi špičku v modelingu rozhodně nepatří. Přesto v obličeji pohledná žena se věnuje podnikání.

Její dcera na druhou stranu by se modelingu mohla z fleku věnovat. Daniela totiž zdědila půvab po matce, ale rozhodla se jít raději cestou podnikání rovnou. Věnuje se prodeji kosmetiky a dalších produktů, které pomáhají lidem se zkrášlit. V podstatě tak jablko nepadlo daleko od stromu.

Kromě půvabu má ale Daniela na rozdíl od své matky v současné době dokonalou postavu. A to i přesto, že je to jen necelý rok od jejího porodu. Věřili byste tomu, že tahle kráska ještě před časem nosila ve svém břiše miminko? Jak se jí tak rychle podařilo dostat svou váhu do normálu?

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Daniela Zajíček Christova (@danielachristova)

První zima vnučky

Ivana Christová se stala babičkou a svou vnučku Zoju miluje. Maminka se s dítětem ráda a často chlubí na svém Instagramu, kde fanoušci komentují nejen roztomilost miminka, ale i její krásu. Nikomu totiž neunikne na první pohled nádherná a hubená žena.

Už v létě se většina žena ptala, jak je možné, že půl roku po porodu vypadá Daniela tak dokonale. Ale teď, rok od narození malé holčičky, by nikdo ani náznakem nepoznal, že právě ona před časem dítě pod srdcem nosila. Zoja si užívá první zimu naplno a maminka nestačí zásobovat sociální sítě.

Před Vánoci sdílela na Instagramu Daniela fotografii, na které je společně s dcerou a se svým partnerem u stromečku, a ukázala, že kromě své dokonalé postavy má také perfektní rodinu, kterou by si mohl každý přát. Zkrátka idylka!

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Daniela Zajíček Christova (@danielachristova)

Před pár dny se zase pochlubila fotografií, na které jsou se Zojou ve sněhu a malá holčička se poprvé usmívá na sněhuláka. A kromě roztomilého úsměvu dívky oceňují fanoušci právě Danielu, která vypadá doslova božsky.

Nadšení fanoušci

Komentáře pod fotkami Daniely Christové jsou plné milých vzkazů a dotazů ohledně toho, jak je možné, že si takovou postavu dokázala po porodu opět získat. Muži obdivují dokonalou ženu, která se i přes své předpoklady nestala modelkou, ženy tiše závidí skvělou postavu.

Maminka musí být na svou dceru pyšná. S vnučkou jistě tráví ráda čas, kdykoli se jí k tomu naskytne příležitost. Podle všeho nikdy moc dceři do života nemluvila a vůbec jí nevadí, že se nevydala v jejích šlépějích. Pokud do krásy poroste i malá Zoja, kdo ví, zda se v rodině opět modelka objeví.

Zdroj: Instagram, Aha!

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články