Dcera Aleny Šeredové už pomáhá na zahradě. Takovou pomocnici by si přál každý

od Markéta Krejčí
2 minuty čtení
Seredova Alena
Zdroj: Profimedia

Alena Šeredová prožívá krásné životní období. Jedna z nejpůvabnějších Češek se natrvalo usadila v Itálii, kde má svou překrásnou rodinu. Na svém instagramu se nyní pochlubila snímkem malé dcery, která jí pomáhá na zahradě. To si to někdo umí dobře zařídit.

Alena Šeredová, 1. vicemiss České republiky z roku 1998 žije v Itálii už šestnáct let. Poprvé se podívala do Milána už v roce 1995, a to jako začínající modelka.

Zažila manželství i rozvod

Její italský osud byl zpečetěn, když se dala dohromady s úspěšným brankářem Juventusu Turín Gianluigim Buffonem. Tomu porodila dva syny. Jejich vztah ale v roce 2017 definitivně skončil.

Nebylo to ale úplně v míru. Šeredová tehdy řekla deníku Blesk: „Po stresovém období s manželem, kdy jsem zhubla nejvíc ve svém životě, přišlo období hojnosti. Já si v jídle a pití opravdu neodpírám. Jím vše a piv si dám taky kolik chci.“

Nový přítel

Nyní už má ale to nejhorší za sebou a je opět spokojená. Šťastnou ji dělají nejen její děti, ale také její přítel, italský dědic značky Fiat Alessandro Nasi.

Ten zřejmě dělá vše, co své milé na očích vidí. Jak jsme psali zde, dokonce se kvůli ní začal učit česky. A krásná modelka je z toho přímo nadšená.

Rodinnou pohodu demonstruje modelka i na sociálních sítích. Nedávno se na svém instagramu pochlubila společnou fotkou s partnerem a dcerou. A všem to tam neuvěřitelně sluší.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Alena Šeredová (@alenaseredova)


Pracovitá dcerka

Nyní zase přidala fotografii teprve rok a půl staré Vivienne Charlotte, jak pomáhá mamince na zahradě. Se smetákem a lopatkou vypadá malá pomocnice rozkošně.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Alena Šeredová (@alenaseredova)

Fotku ocenili i její sledující. V komentářích se to jen hemžilo srdíčky a polibky a nechyběly výrazy jako „bellissima“ či „amore piccolina“, tedy „malá láska“. Srdíčko poslala dokonce i bývalá první dáma Dagmar Havlová.

Zdroj: Blesk.cz, Instagram, Onlyu.cz

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články