Dcera Aleny Mihulové překvapí nejen netradičním vzhledem

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
alena mihulova
Zdroj: Profimedia

Herečku Alenu Mihulovou si většina diváků už tak nějak automaticky spojuje s filmem Sestřičky, ve kterém zazářila jako mladá dívka. Vídat ji můžeme i na prknech, která znamenají svět. Alenu Mihulovou pozornost doprovází léta, a to nejen díky její herecké kariéře.

O nemalý poprask se postarala i její dcera Karolína. Ta totiž veřejnost dokázala překvapit nejen svým ojedinělým vzhledem, pro který bezesporu vyniká.

Překvapení od jediné dcery

Alena má jen jednu dceru – Karolínu Kachyňovou. Své mamince se postarala o velké překvapení, když jí oznámila, že je lesbička.

Herečka otevřeně přiznala, že ji to však nijak zvlášť nezaskočilo, natož pak pobouřilo. Naopak byla na svoji jedinou dceru náležitě hrdá.

„Potěšilo mě, že dcera chce žít od začátku v pravdě. Že přišla a řekla mi to. Jestli jsem v něčem byla dobrá matka, pak v tom, že viděla, jak se dají věci v životě zvládnout. Asi mi důvěřovala, že ji takhle přijmu,“ cituje herečku deník Blesk.

Herečka svůj vztah skrývala

Film Sestřičky režíroval Karel Kachyňa, do kterého se Alena zamilovala a jehož si také vzala. Jejich vztah byl ale veřejnosti utajen.

Herečka přiznala, že její matka neměla ani zdaleka takové pochopení, které má teď sama vůči své dceři.

kachynova karolina

Zdroj: Profimedia

Bála se totiž, co by na manželství její dcery s mužem, který byl o 41 let starší, řeklo okolí a jak by se na jejich rodinu dívalo.

Proto Alena a Karel svoji lásku, i když určitě velmi nedobrovolně, skrývali před celým světem a dlouhých 10 let svůj vztah tajili.

Co by na sexuální orientaci dcery řekl tatínek?

Ačkoli se Alena k sexuální orientaci své dcery postavila naprosto úžasně, sama netuší, jak by na tuhle novinku reagoval Karolínin otec.

„Co by tomu řekl Karel, můžu jenom hádat. On byl stará škola, pro něj by to bylo asi větší překvápko než pro mne. Ale myslím, že dceru tak miloval, že by ji prostě měl rád takovou, jaká je,“ řekla pro Deník.

S dcerou a její partnerkou i do společnosti

Alena Mihulová se za orientaci své dcery rozhodně nestydí a nemá sebemenší problém objevit se s dcerou i její přítelkyní na veřejnosti.

Společně vyrazily třeba na premiéru filmu Atlas ptáků. To byla příležitost vynést netradiční modely, i proto se o Karolíně a její partnerce v tomto ohledu hodně psalo.

Podle webu Život v Česku obě ženy zazářily v dokonalých outfitech z 80. let, ve kterých jim to velmi slušelo, a rozhodně mezi ostatními vynikaly.

Zdroj: Blesk, Deník, Život v Česku

Autor: Natálie Kabourková


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články