David Prachař svezl svou dceru na skútru. Ta nedávno vydala nový singl

od Markéta Krejčí
< 1 minuta čtení
Prachar David
Zdroj: Jakub Stadler / MAFRA / Profimedia

Herec David Prachař dopřál své starší dceři zajímavý zážitek. Do centra Prahy ji vyvezl na svém skútru, a jak bylo patrné z videa, které sympatická Mariana zveřejnila na svém instagramu, pomalu rozhodně nejeli. Není divu, že by teď chtěla vlastní stroj.

Herec David Prachař má ze svého prvního manželství s herečkou Danou Batulkovou dvě děti, syna Jakuba a dceru Marianu. Oba jsou veřejně známé osobnosti.

Sdílí svůj život na instagramu

Zatímco Jakub se plně věnuje herectví, Mariana má širší okruh zájmu. Kromě občasného hraní také zpívá a živí se také jako influencerka.

Na sociální sítě tak často přidává zážitky ze svého každodenního života. Ve čtvrtek tak přidala příspěvek, jak jezdí na skútru po Praze.

Jezdit po Praze na skútru se jí zamlouvalo

Motocykl neřídil nikdo jiný než Marianin slavný otec David Prachař. Sympatické blondýnce tento způsob dopravy úplně učaroval.

„Asi nutně potřebuju skútr. To je taková nádhera a svoboda. Táta mě včera zas po delší době vyvezl a bylo to boží,“ napsala ke snímku a videu, kde je vidět, že na to známý herec pořádně šlápl.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Mariana Prachařová (@maripracharova)

Nedávno vydala novou píseň

Mariana navíc nedávno vydala svůj nový singl Víkend. Ten podle ní vypovídá o nepovedených vztazích, které zažívá její generace.

„Mně osobně se tohle stalo bohužel několikrát. Zamilovala jsem se a totálně tomu druhému člověku propadla, oddala se mu, ale on se mi pak třeba i bez vysvětlení přestal ozývat a já kolikrát ani netušila proč,“ vysvětlila svou osobní motivaci k písničce Mariana pro server Super.

O jejím soukromí se toho příliš neví. Krásná blondýnka stále tvrdí, že je singl. Zřejmě ještě nepotkala toho pravého, kterého by chtěla představit veřejnosti.

Zdroj: Instagram, Super

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články