Daniela Šinkorová umí být divoká a žárlivá. Jednou u ní doma na zdi skončila miska s pudinkem

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
daniela sinkorova
Zdroj: Profimedia

Herečka Daniela Šinkorová se proslavila především díky seriálům z nemocničního prostředí. Nedávno si například zahrála matku jedné ze sestřiček v Modrém kódu a v 1. misi. A nejen v hereckém prostředí má někdy problémy se vztahy, jako v akčním filmu to totiž občas vypadalo i u ní doma.

„Teď bych si chtěla zastřílet v nějaké kriminálce,“ svěřila se devětačtyřicetiletá herečka v květnu v rozhovoru pro Novinky.

Mnoho fanoušků by si ji možná i v roli drsné ženy se zbraní u pasu dovedlo představit. Ona sama se kupodivu považuje za plachou bytost.

Nicméně vyprávění o tom, jak to u nich doma někdy vypadá, vypovídá o něčem jiném. Šinkorová je prý totiž poměrně žárlivá a prudká osoba. Někdy tak doslova létají talíře.

Nebála se promluvit o svých bývalých

Daniela věří v přátelství mezi ženou a mužem, musí si vytyčit nějaká jasná pravidla. Díky tomu potom zvládá se svými bývalými partnery zůstat v kontaktu. Ovšem ne se všemi. Nedávno o jednom z nich dokonce promluvila v pořadu Miloše Pokorného.

„Jednou jsem chodila deset dnů s Řekem, který studoval v České republice. Měl bohaté rodiče, pohyboval se v nejvyšší společnosti, všude mě zval a chtěl, abych ho prezentovala,“ zavzpomínala. S ním se dodnes nebaví z jediného důvodu.

„Jednou jsem si dovolila přijít do klubu, kde se očekávalo, že budu mít dlouhou večerní róbu, uřícená z natáčení. Měla jsem šaty a tenisky. A on mě přede všemi lidmi zpráskal do malé kuličky. Vyřvával, že tohle se nedělá, že mu dělám ostudu a že se takhle žádná ženská nechová. Hned ten večer jsem si uvědomila, že takhle to nejde, a rozhodla jsem se, že je konec,“ říká.

Občas létají talíře

„V civilním životě jsem spíš introvert. Raději poslouchám druhé, než že bych někoho bavila. Jsem rozjímavý člověk, který se rád kouká kolem sebe a nasává atmosféru,“ říká o sobě Šinkorová v rozhovoru.  Na druhou stranu ale přiznává i určitou divokost.

Jednou z jejích vášní jsou například motorky, podle iDNES dokonce už ve 14 letech dostala svou první pokutu. A někdy dovede být pěkně divoká i ve vztahu.

„S manželem jsme zažívali krušné chvíle. přece jen jsme spolu už přes šestnáct let a za tu dobu už jsme se trochu zklidnili. Ale byly skutečně dny, kdy u nás létaly talíře, hrnky a skleničky,“ svěřila se.

„Já jsem totiž malinko žárlivá, to se o mně ví, takže jsme měli i misku s pudinkem na zdi. A můj manžel to má podobně. Myslím, že jsme se hledali, až jsme se našli,“ dodala s úsměvem.

Zdroj: Super, iDNES, Expres, Aha!

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články