Dallas: Bobbyho láska Jenna je dnes odstrašujícím příkladem nepovedených plastik. Takto děsivě vypadá

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
dallas priscilla presley
Zdroj: Profimedia

Možná toužila, že se z ní stane žádoucí a obsazovaná herečka, ale realita byla jiná. Priscilla Presley na svém kontě má sice poměrně dost rolí, ale přesto se do paměti všech nejvíce zapsala jako manželka zpěváka Elvise Presleyho.

V loňském roce oslavila Priscilla Presley sedmdesáté páté narozeniny a těžko říct, jak si na začátku své herecké kariéry představovala svůj život. Svou kariéru nastartovala v roce 1978 a nezačala ničím menším než seriálem Dallas, který byl nesmírně úspěšný.

Manželství šťastné nebylo

Ona se v něm objevila jako první láska Bobbyho Ewinga Jenna. Tehdy ji ale už znal celý svět, protože v době natáčení jí bylo třicet tři let a vše se stalo rok po smrti krále rock’n’rollu Elvise Presleyho.

Toho poznala, když jí bylo čtrnáct let, a v roce 1967 si ho vzala. O devět měsíců později se sice manželům narodila dcera Lisa Marie, ale už v roce 1973 následoval rozvod.

Elvis zemřel čtyři roky po rozvodu, v koupelně ho našla snoubenka. Podle Priscilly ale jejich manželství šťastné nebylo. Zpěváka miloval celý svět a on zas miloval jeho.

Časté nevěry jeho mladou manželku nebavily, což byl také důvod rozvodu. Už ji zkrátka nebavilo tolerovat jeho náročný životní styl.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Priscilla Presley (@priscillapresley)

Osudným mu byly milenky i alkohol

Nikdo se ale nedivil, že Elvisovi dívka učarovala. Havraní vlasy, dokonalá tvářička, postava jako lusk. Zkrátka ideál krásy. Ale ani to zpěvákovi nestačilo, milenky se u něj jen střídaly. To se ostatně Priscille nelíbilo už v době jejich milostných začátků. Elvis totiž rád zpíval o ženách, což se dívce nelíbilo.

Nakonec ale podlehla. Jak sama říká, člověk míní a život mění. Elvisovu kouzlu podlehla, ale láska na první pohled to nebyla. To ale ještě netušila, jaký život ji čeká.

Elvis miloval ženy a alkohol, ale byl to démon, se kterým bojoval sám. Priscilla mu nedokázala pomoct, ale blízcí si zůstali i po rozvodu.

Připomíná voskovou figurínu

Poté se Priscilla vrhla na herectví a na podnikání, založila módní butik a pustila se i do světa parfémů, vytvořila totiž několik vůní. Zahrála si v několika filmech a seriálech, ale žádná hvězdná kariéra ji nečekala. Média a fanoušci se o ni ale zajímají dál, vděčí za to i svému vzhledu.

Ten má ale do přirozenosti daleko, protože Priscilla se zamilovala i do kosmetických úprav, kterými si pomáhá k mladšímu já. Přestože se tahle dáma snaží známky stárnutí zpomalit, občas to trochu přežene a její tvář připomíná voskovou figurínu. Přesto ale své kouzlo neztratila a sedm křížků by jí hádal jen málokdo.

Autor: Barbora Turková


Související články