Dáda slavila narozeniny. Napravený manžel ji obšťastnil mnoha dárky

od Markéta Krejčí
< 1 minuta čtení
Patrasova Slovacek
Zdroj: Martin HyklCzech News Center / CNC / Profimedia

Dáda Patrasová měla ve středu 66. narozeniny. Nikoho už zřejmě nepřekvapí, že je oslavila se svým manželem Felixem Slováčkem. Manželé Dádiny narozeniny po vzájemné domluvě dokonce spojili s křestem Felixova nového CD. Ve vztahu jim to asi prozatím klape.

Dagmar Patrasová toho zažila během svého života už opravu hodně. Od účinkování v Semaforu se dostala až k pozici královny dětských srdcí.

Úspěšná byla také ve filmu a televizi. Femme fatale si zahrála například po boku Josefa Abrháma v úspěšném filmu Vrchní, prchni! Jednu z hlavních rolí si střihla i v seriálu Návštěvníci.

Od rozchodu s milenkou seká latinu

V posledních letech ale její kariérní odkaz zastínily skandály jejího manžela Felixe, tedy především skandál ve formě jeho podstatně mladší milenky, jejíž existenci se ani nesnažil utajit.

Po jeho rozchodu s blonďatou umělkyní se slavný saxofonista vrátil domů k manželce, a nyní dokonce doplnil její oslavu narozenin křtem svého nového alba.

Dárky, které by potěšily každou ženu

„Felix slaví cédéčko, já narozeniny. Zatím nevím, jak bude oslava vypadat. Já jsem nic neplánovala,“ uvedla pro deník Super. Oslavu tak měl zřejmě na povel její muž.

Ani na dárcích pro manželku napravený Slováček zrovna nešetřil. Dádě přinesl nádhernou kytici 66 růží a doplnil ji parfémem a kosmetikou.

Dáda má v záloze i movitého Itala

Dáda se však nenechala „opít rohlíkem“. Snahu svého muže sice ocenila, ale zadní vrátka si nechává i nadále otevřená.

Jak jsme totiž nedávno psali zde, Patrasová se nehodlá vzdát svého vztahu s Italem Vitem. Právě s ním se vídala v době, kdy žil její manžel s milenkou Lucií Gelemovou.

Zdroj: Blesk, OnlyU, Super

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články