Colin Firth nosil v mládí divoké háro. Takto vypadal tento lamač dívčích srdcí ve 24 letech

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
colin firth.
Zdroj: Cubankite / Shutterstock.com

Britský gentleman Colin Firth patří k nejvíce sexy mužům planety, ačkoli v loňském roce oslavil už šedesáté narozeniny. Je ale typem muže, který věkem zraje. Přitom v mládí vypadal úplně jinak.

Výčet filmů, v nichž se britský herec Colin Firth objevil, je opravdu velmi dlouhý. Jmenujme proto jen několik z nich, například Deník Bridget Jonesové, Láska nebeská, Králova řeč, Mamma Mia! či Kingsman.

Herec je zároveň považován za jednoho z nejvíce přitažlivých mužů na planetě, ale v době jeho dospívání by málokdo řekl, jak dobře bude v šedesáti letech vypadat.

Vlasy, jak se zrovna probudil

Colin byl už jako dospívající chlapec pořádný fešák, ale s postupem času se jeho charisma mnohem víc prohloubilo. Jako náctiletý nosil totiž divokou kštici, které se ale později vzdal.

A vlasy si v tu dobu nijak výrazně neupravoval, spíše je nechával volně a zřejmě i tak, jak se zrovna vyspal.

Až později si je začal víc upravovat a dbát na to, jak vypadá. Jako pravý britský gentleman si vždycky dával na svém vzhledu záležet, a to jak ve filmech, tak v soukromí.

COLIN FIRTH

Zdroj: Profimedia

Roztrhané kalhoty a volné triko? Tohle u Firtha rozhodně neuvidíte. Vždycky je to fešák, který ví, jak se má správný muž oblékat.

Necítí se nejlépe

Herec, který v roce 2019 oznámil rozchod se svou manželkou Liviou Giuggioli, si ale nedávno postěžoval, že už to není, co to bývalo. Věk už na sobě začíná sympatický Firth cítit a připadá mu, že stárne.

Všiml si hlavně toho, že už nemá tolik energie jako zamlada.

V mládí měl na natáčení mnoho elánu, takže klidně se po celém dni před kamerou ještě sebral a vyrazil na obhlídku různých barů a restaurací, dokonce chodil i tancovat. Teď raději po natáčení jede domů nazout domácí pantofle.

Vzhledem k tomu, že na něj manželka doma už nečeká, je možné, že na nějaký výlet po barech zase vyrazí. Až to tedy situace dovolí.

Autor: Barbora Turková


Související články