Channing Tatum prozradil, proč ve svých rolích vystupuje často nahý. Přitažlivost za tím není

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Channing Tatum
Zdroj: Kathy Hutchins / Shutterstock.com

Channing Tatum je herec, tanečník, model a producent, který se proslavil mnoha filmy. Pro některé z nás bude navždy Tyler z pětidílné filmové série Let’s Dance, jiní si ho zase vybaví jako Dukea ze snímku Super náhradník. On sám má ale problém s tím, že se prý v příliš mnoha rolích musí svlékat do naha.


Tatumovo vypracované tělo se objevilo v mnoha filmech. Zahrál si mimo jiné ve snímcích 21 Jump Street, Útok na Bílý dům, Hon na lišku a v několika dalších divácky oblíbených filmech. Pravdou ale je, že když si sundal tričko, fanynky se měly na co dívat.

Pak se ale Channing Tatum v roce 2012 ukázal nahý ve filmu Bez kalhot, kde si zahrál striptéra a upoutal na sebe pozornost nejen tím, že je skvělý herec, ale také tím, že se za své tělo nestydí. Proč by také měl.

Zavtipkoval, že by možná měl zlepšit své herecké dovednosti

Tři roky poté, co si Tatum zahrál striptéra Mikea, se na televizních obrazovkách objevilo pokračování snímku s názvem Bez kalhot XXL. Do té doby se ještě v několika dalších snímcích objevil nahý minimálně do půli těla.

Když se před nedávnem objevil v televizní show Kelly Clarkson, zavtipkoval při rozhovoru na toto téma slovy: „Možná bych se měl jako herec zlepšit. Diváky bych pak dokázal přilákat, aniž bych se ve většině filmů svlékal.“

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Channing Tatum (@channingtatum)

Tím vyvolal vlnu smíchu nejen v tom okamžiku, ale i později na sociálních sítích, protože se jeho hláška stala okamžitě legendární a velmi sdílenou. Channing nadále moderátorce pořadu prozradil, jak často chodí do posilovny a co pro svou postavu musí dělat.

„Je to plnohodnotný sportovec. Kdyby na sobě nepracoval, rozhodně by tak nevypadal. Je pravda, že jeho postava má vliv na jeho kariéru, nicméně by podle mého i bez svalů byl skvělým hercem,“ říká Tatumův osobní trenér Arin Babaian.

Nesvléká se jen ve filmech

Že se herec nestydí, dokazuje i tím, že se Channing neobjevil nahý pouze před televizními kamerami. Se svými fanoušky se několikrát podělil o odvážné fotky i na sociálních sítích.

Legendární se stala například jeho fotografie z května 2019, na které je herec ve sprše a rukama si zakrývá jen to, co by fanoušci opravdu vidět neměli. S takovou fotkou by se asi pochlubil málokdo.

„Prohrál jsem hru s Jessie J. A sázka zněla jasně. Tak tady máte vysněnou fotku. Už nikdy nehraju Jengu,“ připsal na vysvětlenou k příspěvku. Podle fanoušků by si ale naopak měl zahrát častěji, aby se mohli kochat pohledem na jeho tělo denně.

„Tělo gladiátora. Nemám tušení, co jiného k tomu dodat,“ připsal tehdy pod příspěvek jeden z fanoušků. „Jen pokračuj tímhle tempem a fanynek už se nikdy nezbavíš,“ přidává se další.

I když si herec dělá ze svých výkonů legraci, je jasné, že ať už oblečený, nebo v nějakých těch peprnějších scénách, bude ještě dlouho pro diváky i divačky oblíbený. Máme se od něho ještě jistě na co těšit.

Zdroj: Instagram, wikipedia.org, insider.com
Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články