České celebrity už se motají kolem trouby. Budete zírat, jaké parádní kousky letos napekly

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
cukroví
cukroví

Štědrý den se kvapem blíží a snad každý, kdo se poslední dny vyskytoval v kuchyni a pekl vánoční cukroví, si své výtvory vyfotil na sociální sítě. České celebrity se také rády pochlubí s vlastními cukrářskými skvosty.

Hana Zagorová už před dvanácti dny zveřejnila plech plný tradičních vanilkových rohlíčků. Sama k fotce napsala, že si není jistá, zda do Vánoc vydrží. Jestlipak se Štefan ubránil?

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Hana Zagorová (@hanazagorova_official)

Petra Vojtková před necelým měsícem porodila prvního syna Nathaniela, a tak to vypadalo, že na pečení letos nezbyde čas. První úctyhodnou várku sladkých dobrot jí dovezla maminka. Petra se ale nenechala zahanbit a vyfotila se s plechem plným perníčků.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Petra Vojtková (@vojtkova.petra)

Leona Machálková také vykrajovala jak zběsilá. Pečení jí evidentně nevadí. Dokonce ji uklidňuje a obaluje si s ním nervy, jak sama píše.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Leona Machálková Official (@leonamachalkova)

Pořádnou dávku cukroví upekla také moderátorka Lucie Křížková. „Šest hodin pečení. Čtyři generace šikovných cukrářek.“ Klobouk dolů, tohle je pořádná nálož sacharidů.

Opravdu netradiční zdobení cukroví letos zvolila dvojice Richard Krajčo a Karin Babinská. Jak toto zdobení obhájili před dětmi, opravdu nevíme. Jedno se jim ale upřít nemůže. Humor je neopouští ani v období předvánočních stresů.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Richard A Karin Krajčovi (@richard_a_karin)

Kamila Nývltová rozjela s cukrovím vlastní byznys. Vzhledem k aktuální situaci a budoucímu vývoji pandemie koronaviru nic nenaznačuje, že by toto nové podnikání měla pověsit na hřebík. Evidentně se jí daří, jelikož napekla 200 kg cukroví.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Kamila Nývltová K.A.M.I.L.A. (@kamila_nyvltova)

Nikol Štíbrové se to peče samo, když má doma profíka. Ale jak sama píše: „Zrůdičky do koše a krasotinky do feedu.“

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený n i k o l s t i b r o v a (@stibrovicnikolka)

Pokud patříte do skupiny těch, kterým se pečení letos moc nevyvedlo, a nadáváte si, kolik času, peněz a úsilí jste do toho vložili, nezoufejte.

Podívejte se k Nikol Štíbrové do výběru stories #sladkezrudicky, a nejenže se pobavíte, ale budete mít klid na duši, že v tom nepovedeném pečení nejste sami.

Autor: Naďa Brožová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články