Bridget Fonda se změnila k nepoznání. Z kdysi krásné herečky je korpulentní žena

od Šárka Cvrkalová
3 minuty čtení
bridget fonda
Zdroj: Profimedia

Uplynulo už mnoho let, co si Bridget Fonda, členka legendárního hereckého klanu, získávala svůj kousek slávy a šla ve stopách svých předků. Nedávno se novinářům povedlo po 12 letech Bridget vyfotit a v korpulentní a trochu zanedbané ženě by jen málokdo poznal „šelmu“ z akčního filmu Zabiják.


Bridget Fonda se svým zevnějškem vůbec nezaobírá a rozhodně se nesnaží jít ve stopách své tety Jane, ani si alespoň zachovat alespoň zdravý vzhled přiměřený svému věku. Poslední fotografie tak přináší obraz ženy, která se v roce 2002 stáhla z veřejného života a jak to vypadá, nejspíš nemá v plánu se někdy do světel reflektorů vrátit.

Před zrcadlem rozhodně čas neztrácí

Lze jen hádat, proč hvězda, která šla z role do role, na svou profesi a rodinnou tradici zanevřela. Jedno je jisté, náhodný kolemjdoucí by v boubelce v černobílém pruhovaném trikotu a v černých teplákách bývalou filmovou hvězdu jen těžko poznával.

Styl domácího oblečení, obličej bez make-upu a vlasy, jež neviděly kadeřníka nejspíš pár let, jsou důkazem toho, že životní styl změnila velmi razantně a s ostatními legendami svého rodu nemá nic společného.

Autonehoda byla impulsem pro ukončení kariéry

Na usměvavé štíhlé děvče, které se rádo bavilo ve společnosti, mohou fanoušci jen vzpomínat. Možná za jejím zmizením je i to, že se k hraní dostala kvůli svému příjmení, a ne z lásky k profesi.

Jejím dědečkem byl oscarový legendární Henry Fonda (zemřel ve věku 77 let v roce 1982), jejím otcem byl hvězdný oblíbenec seriálu Easy Rider Peter Fonda (zemřel ve věku 79 let v roce 2019) a její teta je herečka a fitness guru Jane Fonda, 85 let.

bridget fonda

Zdroj: Profimedia

Bridget Fonda údajně opustila herectví po těžké autonehodě v roce 2003, při které si vážně poranila záda. Nehoda jí ale nebránila v jiných aktivitách a téhož roku se provdala za skladatele a bývalého frontmana skupiny Oingo Boingo Dannyho Elfmana. O rok později porodila jejich syna Olivera (18).

Elfman je stále aktivní v zábavním průmyslu a často zveřejňuje příspěvky na svém instagramovém účtu, kde má 158 000 sledujících. Rodinné fotky ovšem moc často neukazuje a omezuje se na svého psa. Hudební hvězda má na svém kontě některé velmi známé melodie. Je například spojený se seriálem Zoufalé manželky nebo Simpsonovi.

Menší, ale zapamatovatelné role

Po herečce zůstala řada významných i menších, přesto zapamatovatelných rolí. Zahrála si třeba trochu znuděnou starostovu dcerku v komedii Doktor Hollywood, novinářku v legendárním pokračování Kmotr III nebo manipulativní manželku v kasovním trháku Jednoduchý plán. Její poslední role byla v televizním filmu s názvem Sněhová královna z roku 2002. Svůj filmový debut absolvovala v otcově klasickém filmu Bezstarostná jízda v roce 1969, když jí bylo pouhých 5 let.

Jednou z posledních událostí, kdy byla viděna na hollywoodské akci, byla v roce 2009 premiéra filmu Quentina Tarantina z druhé světové války.

V jednom z rozhovorů v roce 1993 se herečka zmínila o svých pochybnostech, zda by byla tak populární, kdyby nepocházela ze známého hereckého rodu. Možná měla o své práci pochybnosti celý život, a když v roce 2003 vyvázla jako zázrakem živá z vážné autonehody, zřejmě usoudila, že je čas žít život bez stínu svých slavnějších příbuzných.

To ale nejspíš nebyl důvod toho, že o sebe přestala dbát. Přitom její život budí dojem, že nemá chybu.

Ona a Elfman žijí se svým synem ve dvou sousedních nemovitostech v hodnotě asi 8 milionů dolarů, které se nacházejí v Encinu v San Fernando Valley nedaleko Los Angeles. Přilehlé nemovitosti koupili poté, co prodali své panství v Hancock Parku. Mají také ranč v Santa Barbaře.

Zdroj: Best life, Page six

Autor: Lída Kropáčková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články