Bohuš Matuš se bude s pomocí plastik omlazovat. Lucinka půjde v 19 letech pod kudlu hned dvakrát

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
bohus matus
Zdroj: Nextfoto

Zpěvák Bohuš Matuš a jeho Lucie si konečně užívají tolik vysněný manželský život, který museli několik let odkládat kvůli věku Lucie. U Bohuše je pochopitelné, že vedle manželky, která je téměř o dvacet let mladší, nechce působit jako její otec. A s čím je nespokojená mladá maminka?

Do budovy oblíbené kliniky celebrit přišli manželé ruku v ruce, a tak samozřejmě vzbudili zájem, co je na takové místo přivedlo a s čím nejsou spokojení.

Zpěvák přiznal zákrok v obličeji

Populární muzikálový zpěvák Bohuš Matuš dospěl k názoru, že mu pytle pod očima ubírají na šarmu, a tak se rozhodl pro chirurgický zákrok, který by jeho problém vyřešil. Možná si umělec přeje vypadat mladší. Vzhledem k tomu, že má tak mladou rodinu, je to pochopitelné.

Jeho partnerka má problémů hned několik

Mladá maminka bude na klinice řešit rovnou dva problémy v jedné narkóze. Lucie by na sobě chtěla vylepšit i další nedokonalosti, ale nejde vše najednou. Tentokrát půjde o poměrně náročný zákrok, a proto si musela sehnat i hlídání pro dceru Natálku.

Manželka zpěváka podstoupí jako hlavní zákrok operaci kýly. Už od školních let má problém s tvarem svého nosu, který po zranění nevypadá jako dříve. Rozhodla se tedy využít pobyt na klinice i k tomu, aby si nos nechala vylepšit a vypadal podle jejích představ.

Na první pohled to sice vypadá, že Lucie rozhodně nepotřebuje nic vylepšovat, ale když jí to přinese lepší pocit, tak proč ne.

Oba přiznali i další problémy

Ani zpěvák Bohuš není se svým vzhledem úplně spokojený. Přestože se považuje za hubeného člověka, v posledních letech mu začíná růst břicho.

Není však zatím zastáncem liposukce a bude se snažit tento spíše estetický než zdravotní problém řešit cvičením. Samozřejmě by se nebránil ani zákroku, který by mu vrátil vlasy, ale zázračné vodičky na růst vlasů zatím nejsou, a tak je smířený s tím, že husté hřívy se asi nikdy nedočká.

Nevzhledné břicho trápí mladou maminku, která se za něj dokonce stydí tak, že se vyhýbá pobytu v plavkách. Na bříško snů si ještě musí počkat.

Bolest pro ně není problém

Lucie se bolesti nějak zvlášť nebojí a je přesvědčená, že když zvládla porod, tak ji bolest nezabrání v tom, aby si svůj vzhled nechala vylepšit. Její manžel je ještě odhodlanější a Lucie tvrdí, že snad ani žádný práh bolesti nemá a obešel by se i bez anestezie.

S hlídáním malé Natálky pomohou rodiče Lucky

Pooperační péče bude pro Lucii poměrně dlouhá a má před sebou minimálně šest týdnů v klidovém režimu. S Natálkou, která nemá ještě ani dva roky, ji manžel moc nepomůže, protože je zavalený prací. Čeká ho především velký koncert v O2 aréně. S hlídáním tak budou pomáhat příbuzní. Hlavně rodiče Lucie dceru podporují a pomáhají jí.

Zdroj: Expres, Aha!

Zdroj: Lída Kropáčková


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články