Bohuš Matuš promluvil v médiích o tom, jak se vyhýbá médiím. Bohužel přidal i perlu ze svého milostného života

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
bohus matus
Zdroj: Profimedia

Poslední dobou se podle svých slov hudebník Bohuš Matuš médiím, především pak bulvárním, vyhýbá. Má to jeden důvod, o kterém se ale ironicky právě těmto médiím svěřil. Zároveň také promluvil o mnoha dalších věcech, jako například o abstinenci, nebo o tom, kolik se svou o 30 let mladší partnerkou plánuje dětí.

„Vyhýbáme se s Lucií už delší dobu všem bulvárům. Mám úžasného sponzora a ten mi poradil, ať raději nic neříkám, protože je to vždycky opravdu hrozná ostuda,“ svěřil se Bohuš Matuš v pořadu Showtime. Sám uznal, že na slovech jeho poradce opravdu něco je.

Zároveň ale neodolal a rozpovídal se o celé řadě věcí, které si možná měl nechat sám pro sebe. Bulváry mu prý nesvědčí a snaží se, aby před světem nevypadal hloupě. Jenže, jak se ukazuje, moc se mu to nedaří. Jakmile má totiž možnost na sebe něco prozradit, zapomene, že by měl raději mlčet.

Nechci být za magora

„Snažím se dát nějak celkově dohromady, abych nepůsobil jako magor. Stačí mi, abych se jen blbě podíval a už je všechno špatně. Nikomu z médií raději neberu telefony, s nikým se nebavím, protože už toho bylo opravdu moc. Bulváry mi zkrátka nesvědčí,“ říká podle idnes.cz zpěvák.

„Jsem teď pod přísnou kuratelou. A jsem za to rád. Vždycky v sobotu jsem míval takový večer sám pro sebe, ten už mám také zakázaný. Snažím se být, jak se tomu říká… Celkový abstinent,“ popsal následně. Kromě slov o sobě ale promluvil také o své ženě, kterou pěkně ztrapnil.

„Lucie nemá ráda opilé lidi. Ale já jsem za to vděčný, protože se člověk vlastně cítí líp,“ nechal se slyšet. Následně se rozpovídal možná až moc o intimních záležitostech, a zpětně by tak měl asi znovu zvážit slova onoho sponzora, který ho před podobnými situacemi varoval.

V posteli se chce víc snažit

„Mám mladou ženu, přece jenom, já na ‚to‘ ale nějak moc nejsem. Musím se snažit,“ řekl bez jakéhokoli studu o svém milostném životě s Lucií. Dodal, že by si s ní přál mít v blízké době dvojčata, ideálně kluky, proto by měl teď trochu v postelovém ohledu přidat, píše Aha!

„Do budoucna bychom rádi nejlépe ještě dvojčátka, dva chlapečky. Jsme v naší rodině tři, tak bych také chtěl tři děti,“ řekl zpěvák. V roce 2020 se páru narodila dcera Natálka. Co na slova o dvojčatech říká Lucie, sice není jasné, pravděpodobně ale z toho, jak mluví Matuš o jejich soukromí, nadšená nebude.

Ačkoli Matuš na jednu stranu tvrdí, že se snaží médiím vyhýbat, když má šanci, naopak se rozpovídá víc, než by měl. Už teď možná lituje toho, co všechno řekl opět před kamerou, ačkoli měl od kamaráda i manželky jasné doporučení…

Zdroj: idnes.cz, Aha!, Blesk

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články