Ben Cristovao se setkal s Danuší Nerudovou. Finančně ji podpořil, jako dárek si vybral její ponožky

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
ben cristovao
Zdroj: Nextfoto

Prezidentské volby se teď řeší úplně všude. Je tak logické, že když se s jednou z kandidátek setkal Ben Cristovao, musel se hned pochlubit fanouškům. Očividně si setkání s ní užil naplno a fanouškům představil Nerudovou i z té lidské stránky, nejen jako kandidátku na prezidentku.

Na své sociální síti se Ben pochlubil několika společnými snímky s Nerudovou a uvedl sáhodlouhý popis toho, proč si jí váží.

Přidal i krátké video, na němž ukázal, že si spolu rozumí. Prezidentskou kandidátku na videu pobavil, když jí vyčistil mobilní telefon o své vlastní triko.

Na posledním sdíleném videu si pak několikrát radostně poskočil, a fanoušci tak mohou jeho radost ze společného setkání doslova cítit. Je vidět, že sympatický hudebník rozhodně neponechal nic náhodě, protože z jediného setkání si odnesl spoustu fotek i videí.

Jen jsem klikl na video

„Potkal jsem se s paní Danuší Nerudovou, tak přikládám krátký referát,“ napsal Ben se smíchem k příspěvku. Ačkoli jde o kandidátku na prezidentský post, zdá se, že Ben ji bere zkrátka jako osobu sobě rovnou. Setkání tak komentoval s humorem sobě vlastním.

A právě i to se podle všeho Danuši líbí, i ona je totiž na videích uvolněná a zdá se, že si setkání s hudebníkem užívá stejně jako on. K jejich setkání přitom došlo na základě jediného videa.

„Lajknul jsem video, ve kterém o podpoře kandidatury své maminky mluvil její syn Filip. Přišlo mi, že ta energie, kterou mezi sebou mají, je zdravá, krásná a lidská. Filip Neruda si mého lajku všiml a zburcoval celý tým, který se mi ozval, zda bych se s paní Nerudovou nechtěl setkat,“ popsal Ben.

Nezaujatý Ben

Ben se už před časem setkal s dalším kandidátem na prezidenta Petrem Pavlem. Proto prý šel na schůzku s Nerudovou s velkým očekáváním, protože Pavel mu připadal jako skvělý muž, kterého by si na postu prezidenta dovedl představit.

„Tohle bylo ale o něčem jiném. Stačila mi hodinka, abych pochopil, za koho se chci postavit. Paní Nerudová je velmi inteligentní, energická, vtipná, laskavá, ale zároveň silná žena. A hlavně má energii a jiskru v oku, kterou jsem u našich prezidentů neviděl od dob Václava Havla,“ vychválil Cristovao svou novou favoritku.

Nakonec ještě fanouškům prozradil, že už přispěl Danuši v její kampani částkou přes 10 000 korun, a díky tomu si mohl vybrat dárek.

Ani vteřinu prý neváhal a sáhl po značkových ponožkách, protože obout se do Danuše Nerudové je rozhodně výzva, které se nedá odolat.

Setkání s ní si Ben užil ve všech ohledech a udělal si díky ní jasný názor na to, jakého člověka by chtěl v čele státu mít. Navíc představil Nerudovou i jako osobnost, která nejenže usiluje o prezidentské místo, ale také se dovede bavit a usmívat se nad tématy obyčejného života, což oceňují především Benovi fanoušci.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články