Andrea Verešová se nakrucuje na sněhu. Její křivky vyniknou i v lyžařské kombinéze

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
andrea veresova
Zdroj: David Kundrát, Marek Pátek/ Czech News Center / CNC / Profimedia

Celá řada slavných lidí sdílí fotografie na Instagramu a nijak se netají tím, že pro fanoušky rádi zapózují. U velké části fotografií je jasné, že se na nich herci, zpěváci či modelky nakrucují, aby zaujali. Andrea Verešová ale tvrdí, že ona k těmto typům rozhodně nepatří.

I na jejím Instagramu se pravidelně objevují fotografie, na kterých se modelka ukazuje v plavkách, přiléhavých šatech nebo ve svůdných pózách. Je jasné, že se má čím pyšnit a její tělo rozhodně potvrzuje, že si titul Miss Slovenska zaslouží. Nikomu tak nevadí, že se Andrea tak trochu předvádí.

Koneckonců, muži se rádi podívají na jakékoliv pěkné tělo a Instagram slouží fanouškům k tomu, aby si užili pohled na své oblíbence. Verešová ale tvrdí, že ona za tímto účelem rozhodně fotky nesdílí. Nejde jí o to, aby se předváděla a získávala srdíčka, jak napsala u poslední fotky.

Fotka z hor

Během vánočních svátků si vyrazila Verešová užívat zimy. A běžně by se řeklo, že se o zážitek podělila s fanoušky. Ona ale tvrdí, že si na Instagramu jen odložila památku, kterou tam jednou ráda najde. Pravděpodobně i se stovkou komentářů o tom, jak jí to sluší.

„Tyto vyhlídky mi budou chybět,“ napsala ke krátkému videu, na kterém stojí v kombinéze zády k fanouškům, ale kroutí se u toho tak, aby i přes několik vrstev oblečení vynikly její křivky. „Ne, nepotřebuji se předvádět, i když je to součást mého povolání,“ vyjádřila se.

„Jen si tu chci odložit na památku jednu krásnou vzpomínku na dokonalou lyžovačku,“ dodala. Jenže podle toho, jak se v krátkém videu předvádí, je více než jasné, že i o nějaká ta srdíčka a milá slova od fanoušků jí jde. A jelikož to sledující tuší, tak chválou nešetří.

Krásný pohled

„Pohled na krásné zasněžené hory a možnost využití zimních radovánek, to musí být něco pro vás, Andreo,“ uvažuje jeden z fanoušků. „Krásný pohled. Nejen na hory, ale na všechno na fotce,“ dodává další. Komentáře přidávají dokonce i zahraniční fanoušci.

Ačkoli se podle svých slov Verešová nepředvádí, až bude za čas tuto vzpomínku hledat, najde ji i s celou řadou velmi milých slov, která jí zvednou sebevědomí. Fanouškům je nejspíš jedno, jestli se někdo předvádí, nebo ne, hlavní je, že je na co se dívat.

A je třeba říci, že o to není u Verešové nikdy nouze. Ať už se modelka předvádí v plavkách, nebo v zimní kombinéze, dokáže zaujmout. Její sociální sítě jsou tak plné nejrůznějších fotografií, na kterých se ani trochu nepředvádí, ale zároveň jimi získává srdíčka a milá slova.

Zdroj: Instagram 

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články