Alena Šeredová přiznala, že synům dala občas na zadek. Jinak se její výchova od té italské dost liší

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Alena Seredova
Zdroj: Profimedia

Alena Šeredová si užívá svého italského snu. Po dvou chlapcích se dočkala dcery, kterou si hýčká, a už ji dokonce bere s sebou na nákupy. S módou je prostě třeba začít již v útlém věku. Její synové mají od dcery Vivinky poměrně velký rozestup. Starší Louis je už na střední škole. Mladší David si ale prý se sestrou krásně hraje a mamince hodně pomáhá. Jaká je však Alena maminka? Je typická Italka, která od útlého věku přenechala děti chůvám? A co fyzické tresty – je jejich zastáncem?

Alena má syny z předchozího vztahu s Gianlugim Buffonem. S ním se rozvedla po provalení jeho nevěry a nyní žije s dědicem značky Fiat Alessandrem Nasim. A právě s ním má svou vytouženou dceru Vivinku. Ačkoliv v těhotenství chvíli přemýšlela nad tím, že pro syny by byl lepší brácha.

Ukazuje svůj život takový, jaký je

Na svém instagramu je Alena velmi aktivní a oproti jiným celebritám nemá problém ukazovat své děti.

Sledující se jí prý hodně ptají zejména na její vztah. Dokonce chtějí posílat fotky jejích nehtů, čemuž Alena ale nevyhoví. Ačkoliv ze soukromí sdílí hodně věcí, tak samozřejmě má hranice, za které nechce jít.

Na sítích také ukazuje život takový, jaký je. A tak na jejím profilu fanoušci najdou i fotky, jak uklízí. Alena přiznala, že má na úklid a péči o zahradu výpomoc, ale to se není čemu divit vzhledem k rozlehlosti pozemku. Sama je však prý na úklid maniak.

„Nedávno jsem drhla spáry v koupelně kartáčkem na zuby a Vivienne to po mně večer šla opakovat. Tak jsme se s partnerem smáli. Co se v mládí naučíš…“ uvedla pro časopis Sedmička.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Alena Šeredová (@alenaseredova)

Italskou výchovu nezvolila

V Itálii nemají maminky tak dlouhou rodičovskou, jak ji známe my. Mateřská zde trvá 5 měsíců, kdy nastávající maminka pobírá 80 % platu. Poté může nastoupit na dobrovolnou rodičovskou dovolenou na dalších 6 měsíců, to již ale pobírá pouze 30 %.

Italské maminky tak volí často chůvu, která se jim o dítě stará. A také chodí děti velmi brzy do školky. Alena však tuto cestu nezvolila. Nyní vnímá, že udělala dobře a prý u synů „sklízí drobné plody svého úsilí“. Pro dceru chůvu sice má, ale snaží se jí s tatínkem věnovat převážně sami.

A jaká je Alena ve výchově? Je benevolentní a zastává názor, že fyzické tresty do výchovy nepatří?

„Když byli kluci malí a zlobili, občas dostali na zadek, ale rozhodně jsem to nepraktikovala často. Občas zakřičím, ale já jsem obecně hlasitá. Vivinka už taky zkouší, co vydržíme, a nejstarší Louis, jenž má rád pravidla a pořádek jako já, jí vždycky říká ‚Nezlob maminku, nebo uvidíš!‘ Takže kluci už umějí poznat, kde jsou hranice,“ řekla Alena pro Sedmičku.

Zdroje: Sedmička, OnlyU

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články