Lady Gaga objasnila, jak je to s jejím těhotenstvím i vztahem s Bradley Cooperem

od Luboš Klouček
2 minuty čtení
ladygagavcernem
ladygagavcernem

Nedávno se v bulváru objevila informace o tom, že Lady Gaga je těhotná. Vyvstaly samozřejmě otázky, s kým. Je dítě, které čeká, Bradleyho Coopera, nebo bývalého snoubence Christiana Carina? Ovšem skutečnost je úplně jiná.

S kým je Lady Gaga tedy těhotná?

Ve všech, především amerických, bulvárech se těhotenství Lady Gaga skloňovalo ve všech pádech. A všechny samozřejmě nejvíce zajímalo, čí to dítě vlastně je. Ale ouha. Pravda je taková, že se žádné těhotenství nekoná. Lady Gaga k tomu řekla „Jestli jsem těhotná? Jo, jsem těhotná se svým novým albem“.

Poslední album s názvem Joanne vydala Lady Gaga v roce 2016, takže fanoušci jsou už jistě připraveni na novou hudební nabídku. Na tom není nic zvláštního. A jistě, pro každého zpěváka je každé album jako jeho vlastní dítě.

A co vztah s Bradley Cooperem?

Zdroj: yelo34/123RF.COM

Lady Gaga navíc prohlásila, že mezi ní a Bradleym žádný milostný vztah není. A to, že si to lidé myslí na základě jejich výkonu jako milostného páru ve filmu „Zrodila se hvězda“, dokazuje jen to, jak jsou skvělí herci. „Viděli lidé lásku? Tak pak viděli přesně to, co jsme chtěli, aby viděli,“ vysvětluje. „Šlo o milostný příběh. Tak to diváci musí takhle vidět.“ A jaký je tedy mezi nimi vztah? Dle Lady Gaga jsou velcí přátelé. „Nic víc, než opravdoví a dobří přátelé,“ dodává.

Kde se vzaly řeči o těhotenství?

A jak tedy vůbec vznikly fámy o těhotenství? Podle časopisu Star na předávání Oscarů. Kdosi zaslechl Lady Gaga mluvit o těhotenství. Zdá se, že ten kdosi by si měl nechat překontrolovat sluch.

Ale dávalo by to smysl, když vezmeme v potaz její chování. Dříve Lady Gaga každou sezónu předávání Oscarů opravdu hodně slavila a nijak se tím netajila. Letos si nešlo nevšimnout, že s tím již přestala a hlavně, že se vyhýbala alkoholu. Zdroj také uvedl, že se Gaga snaží udržet identitu otce dítěte v tajnosti. Potenciální otcové prý budou jistě požadovat testy DNA.

A zdroj této „zaručené novinky“ by si měl zajít na ušní.

Autor: Jana Janáčková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články