Chcete číst naše články na Seznam.cz?

Přidejte si nás
plus PŘIDAT

Extrémně ohebná Zlata. Dokáže i nemožné triky

od Nikola Jaroschová
Zdroj: Profimedia

Ohebnost některých gymnastek nezná mezí. Perfektním příkladem je také rekordmanka Julia Günthel přezdívaná jako Zlata. Se svým tělem dokáže zázraky a náležitě toho využívá. Naposledy například vydala kalendář, který ocení zejména pánové.

Nešetří odvážnými oblečky

Když Zlata pózuje pro fotografa, experimentuje s různými pózami, které se zdají být pro běžného smrtelníka nemožné. Vypadá, jako by byla celá z gumy.

Aby co nejvíce zaujala, vytváří také tematické a lechtivé fotografie. Na sobě má různé kostýmy, krátké sukně, vyzývavé trikoty a mnoho dalších.

Volí takové oblečení, které přesně kopíruje tvar jejího těla, aby vynikly všechny její přednosti, a zároveň ukázala, jak moc dokáže své tělo prohnout.

Proslavila se v Evropě

Zlata sice pochází z Kazachstánu, ale přestěhovala se s rodinou do Evropy. Právě zde se snažila prosadit svůj talent, a nakonec se jí to povedlo.

Přihlásila se také do soutěže ve Velké Británii, kde na sebe poprvé výrazně upozornila. Předvedla nezapomenutelnou show, při níž se mnoho lidí děsilo a zároveň bylo ohromeno.

Díky kalendáři se stala oblíbenou

Fotografie, jež nafotila pro kalendář, mají lechtivou a zároveň formální podobu. Zlata se oblékla do kancelářského oblečení, doplnila pozadí o rekvizity a pustila se do neobvyklých póz.

Ti, co si kalendář pořídili, se tak můžou každý měsíc kochat jinou originální pózou. Zlata sice měří 175 centimetrů, ale neváhala si na focení vzít vysoké podpatky.

Její fotografie tak působí elegantně a zároveň propagují neuvěřitelné schopnosti této mladé dámy, jimiž se zapsala i do Guinnessovy knihy rekordů.

Autor: Eva Marešová

Chcete číst naše články na Seznam.cz?

Přidejte si nás
plus PŘIDAT

Související články